w , ,

Nie żyje uwielbiany polski piosenkarz i juror z „The Voice Senior”. „Odszedł w otoczeniu córek”

– Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt – poinformowała jedna z córek, która jest pogrążona w rozpaczy.

Witold Paszt, lider zespołu VOX, nie żyje. Tragiczna wiadomość dotarła do nas 19 lutego z samego rana. Polacy są zrozpaczeni odejściem jednego z najpopularniejszych artystów w kraju. Z życiem pożegnał się w domu w towarzystwie najbliższych.

Witold Paszt nie żyje. Lider grupy VOX miał 68 lat

Czarny scenariusz się spełnił. Odszedł od nas jeden z najbardziej popularnych piosenkarzy w Polsce. Witold Paszt miał zaledwie 69 lat, ale choroba z nim wygrała. Jeszcze wiele mógł zrobić dobrego dla polskiej muzyki. Fani grupy VOX są zrozpaczeni.

Artysta czuł się źle do tego stopnia, że nie pojawił się na planie finałowego odcinka programu „The Voice Senior„. Już wówczas było wiadomo, że jest z nim źle. Choć informowano o tym, że postanowił zrobić jedynie przerwę w karierze, to ostatecznie stało się najgorsze.

Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa – czytamy w oficjalnym oświadczeniu na Facebooku programu  „The Voice Senior„.

Piosenkarz dołączył w niebie do swojej ukochanej żony, ze śmiercią której nie poradził sobie do ostatnich dni. Jak wówczas mówił w wielu wywiadach, jego świat legł w gruzach.

Witold Paszt. Choroba. „Odszedł spokojnie w domu”. Trzy razy przechodził COVID-19

Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt – czytamyna Instagramie jednej z córek artysty. Nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną śmierci artysty.

Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył – napisali bliscy zmarłego Witolda Paszta.

Witold Paszt urodził się 1 września 1953 roku w Zamościu. Był muzykiem nie tylko z zamiłowania, ale też z wykształcenia. Karierę zaczynał w 1977 roku, gdy założył zespół pod nazwą Victoria Singers. W 1978 roku powstała istniejąca do dziś grupa Vox.

Wóczas był to kwartet w składzie: Andrzej Kozioł, Ryszard Rynkowski oraz Witold Paszt i Jerzy Słota. W 2001 r. postanowił spróbować kariery solowej.

Jego piosenki wszyscy śpiewają do dziś. Mało kto w kraju nie zna takich hitów jak „Rycz mała rycz” czy „Bananowy song„.

Zaczyna się wojna! Prezydent Duda ujawnia: „Sytuacja zbliża się do punktu krytycznego”

biedronka ekspres do kawy promocja

Biedronka rozdaje ZA DARMO ekspresy do kawy! Co trzeba zrobić, aby się załapać? Gdzie jest haczyk?