w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Broń nuklerana. Rosja gotowa do ataku. Wszystkie siły jądrowe Putina w stanie gotowości

Minister obrony Rosji, Sergiej Szojgu, zameldował Putinowi, że strategiczne siły jądrowe zostały postawione w stan pełnej gotowości bojowej.

putin zaatakuje polskę

Minister obrony narodowej Rosji, Sergiej Szojgu, złożył na biurko prezydenta Rosji Władimira Putina meldunek, że wszystkie strategiczne siły jądrowe – rosyjskie strategiczne wojska rakietowe, flota północna i pacyficzna (okręty podwodne) oraz lotnictwo strategiczne, zostały postawione w stan gotowości bojowej zgodnie z rozkazem.

Putin grozi wojną nuklearną. Skutki będą opłakane

Siergiej Szojgu, szef MON Federacji Rosyskiej, przekazał Władimirowi Putinowi oficjalną informację, że rosyjska triada nuklearna wchodzi w stan gotowości ze wzmocnionym personelem i czeka na sygnał do ataku.

Oznacza to, że strategiczne siły jądrowe ​​są uruchomione i rozpoczęto dyżury w Strategicznych Siłach Rakietowych, Flocie Północnej i Pacyfiku oraz dowództwie lotnictwa dalekiego zasięgu.

Ten konflikt może być początkiem końca dla Władimira Putina. Obawiam się, że jest zdeterminowany i może użyć w tej wojnie jeszcze gorszych środków. Konflikt na Ukrainie może być bardzo, bardzo krwawy – powiedziała Elizabeth Truss, szefowa MSZ Wielkiej Brytanii. Jej zdaniem świat musi być przygotowani na to, że „Rosja spróbuje użyć jeszcze gorszej broni„.

Putin Straszy wojną atomową

Rosyjska inwazja na Ukrainę, która rozpoczęła się kilka dni temu, spotkała się ze zdecydowaną odpowiedzią ze strony Europy i Stanów Zjednoczonych

Sankcje nałożone na Rosję są tak silne, że zaledwie po kilku dniach wojny prezydent Władimir Putin wydał rozkaz postawienia w stan podwyższonej gotowości wszystkich środków .odstraszania nuklearnego. Cały proces trwał dobę.

Jak przyznał dziennikarz Onetu, Kamil Dziubka, „można się było domyślić, że Putin zagrozi bronią nuklearną w kryzysowym momencie. Szojgu aż przełknął ślinę.” Rzeczywiście na nagraniu, na którym widzimy Putina wydającego rozkaz, reakcja ministra obrony Rosji jest dość specyficzna. Można to zobaczyć na poniższym nagraniu.

Putin na Uralu? Niemiecka prasa donosi, że prezydent Rosji ukrył się w bunkrze

Niemiecki tabloid „Bild” zamieścił publikację, w której dziennikarze twierdzą, że Władimir Putin przebywa obecnie w bunkrze na Uralu i stamtąd wydaje rozkazy. Wraz z nim mają przebywać w bunkrze oligarchowie, na których nałożono zakaz opuszczania kraju. Prywatne samoloty również miały zostać skonfiskowane.

Te doniesienia to prawdziwa sensacja. Informacje o ucieczce Putina z Moskwy pojawiały się już wcześniej. Pisano o dużej kolumnie samochodów, która miała wyjechać z Moskwy kilka dni temu. Operacja wojskowa na Ukrainie idzie jak po grudzie.

Choć Rosja zajmuje kolejne tereny, to trwa to zbyt długo i jest zbyt kosztowne. Putin nie osiągnął do tej pory żadnego z założonych celów. Broń nuklearna została wprowadzona do ogólnej wojny informacyjnej Rosji już dawno.

Celem Rosji jest więc nie tylko Ukraina. Chodzi o całkowitą dekonstrukcja architektury bezpieczeństwa Europy, aby przywrócić wpływy, które Rosja traciła od dziesięcioleci.

Źródło: Twitter, rp.pl, onet.pl

kolejki do bankomatów brak pieniędzy moskwa

Sankcje. Gigantyczne kolejki pod bankomatami w całym kraju. Jeden z banków może upaść

putin ucieka ural bunkier

PILNE. Rosyjskie bombowce w gotowości. Mają odciąć Ukrainę od pomocy z USA i UE