w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Łukaszenka zdradził prawdziwe plany inwazji? Pokazał niepokojącą mapę. Chodzi nie tylko o Ukrainę

Mapa prezentowana przed dyktatora była najważniejszą częścią spotkania i to ona przykuła uwagę wszystkich. Zdjęcia trafiły do sieci. Co na nich widać?

łukaszenka mapa inwazji na ukrainę
Fot. Twitter / Tadeusz Giczan

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Mołdawii wezwało pilnie ambasadora Białorusi. Powodem była mapa rzekomej rosyjskiej inwazji, którą miał pokazać Aleksander Łukaszenko 1 marca na spotkaniu z członkami białoruskiej Rady Bezpieczeństwa.

Mapa inwazji. Czy Łukaszenka ujawnił prawdziwe plany Putina?

Alaksander Łukaszenka, prezydent Białorusi, w trakcie spotkania Rady Bezpieczeństwa przedstawił mapę, która mocno zaniepokoiła społeczność międzynarodową. Widać na niej podzieloną Ukrainę na cztery części, a nawet potencjalny atak na sąsiadującą z Ukrainą Mołdawię.

Do zdarzenia doszło 1 marca. Mapa pokazywana przez dyktatora wskazywać miała na kierunku działań armii Putina na terenie Ukrainy. Widać szereg czerwonych strzałek, w tym część skierowanych na Mołdawię.

Prezydent Białorusi w momencie prezentowania mapy zgromadzonym, obwiniał kraje Zachodu za eskalację napięcia na wschodzie Europy i lekceważenie bezpieczeństwa, które mieliśmy po rozpadzie ZSRR.

Mapa prezentowana przed dyktatora była najważniejszą częścią spotkania i to ona przykuła uwagę wszystkich. Zdjęcia trafiły do sieci. Co na nich widać? Niektórzy twierdzą, że rosyjskie siły po zdobyciu Ukrainy będą próbowały przesunąć wojska z terenu separatystycznego Naddniestrza do Mołdawii.

Mołdawia kolejnym celem ataku Putina?

Jak czytamyn na profilu Tadeusza Giczana, dziennikarza z Białorusi, „Łukaszenka prezentuje ukraińskie obiekty wojskowe zniszczone rakietami z Białorusi, kierunki ataków (wszystko się zgadza poza Odessą-Naddniestrzem). Również Ukraina podzielona jest na 4 sektory„. Wygląda więc na to, że nie jest to fake news.

Jak czytamyn na profilu Tadeusza Giczana, dziennikarza z Białorusi, „Łukaszenka prezentuje ukraińskie obiekty wojskowe zniszczone rakietami z Białorusi, kierunki ataków (wszystko się zgadza poza Odessą-Naddniestrzem). Również Ukraina podzielona jest na 4 sektory„. Wygląda więc na to, że nie jest to fake news.

Część oznaczeń widać również na obszarze Polski, nie wiadomo jednak, o co w ich przypadku chodzi. Należy mieć nadzieję, że mapa pokazuje jedynie zaplanowane ćwiczenia. Często bowiem jest tak, że tworzy się z tego powodu scenariusz działań i fikcyjne mapy.

Jak twierdzi anonimowy rozmówca portalu naTemat.pl, w ten sposób „tworzy się sztuczne państwa, wprowadza się nazwy by nie pokazać, że walczy się z sąsiadem.” Być może jest to zatem tylko prowokacyjna wrzutka ze strony Białorusi. Nikt jednak nie wyklucza, że realna pomoc militarna ze strony Białorusi nadejdzie.

Źródło: Twitter, naTemat

bogusław linda kanał sportowy niech gadają wywiad

Linda udzielił ostrego wywiadu. Aktorowi nagle puściły nerwy, padły wyzwiska w kierunku…

wolodymyr zelenski twitter

Prezydent Ukrainy ostrzega Polskę. Ujawnił, co się stanie, gdy jego kraj nie powstrzyma Putina