w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Linda udzielił ostrego wywiadu. Aktorowi nagle puściły nerwy, padły wyzwiska w kierunku…

Tak ostrego i mocnego wywiadu z Bogusławem Lindą dawno nie było. Aktor gościł w programie „Niech gadają”. W pewnym momencie emocje wzięły górę.

bogusław linda kanał sportowy niech gadają wywiad
Aktor udzielił mocnego wywiadu, w którym padło wiele mocnych stwierdzeń. Komu najbardziej się dostało? Fot. YouTube / Kanał Sportowy (screen)

Bogusław Linda, jeden z najbardziej popularnych i cenionych aktorów w kraju, udzielił mocnego wywiadu. 27 stycznia pojawił się w audycji pt. „Niech gadają”. Rozmawiał tam jednak nie tyko o filmach i pracy aktora. Padły gorzkie słowa.

Bogusław Linda udzielił wywiadu. Padły ostre słowa. „On tu wszedł i rozpie…..ł nasz kraj!”

Sztuka, filmy, aktorstwo – to były dominujące tematy rozmowy Bogusława Lindy z Małgorzatą Domagalik. Rozmowę trwającą prawie dwie godziny, którą obejrzeć można w całości na YouTube, internauci wyświetlili już niemal 400 tys. razy. W pewnym momencie doszło do spięcia, a artysta użył niecenzuralnych słów.

Aktor w pewnym momencie nie wytrzymał i postanowił uderzyć w Kościół katolicki w Polsce. Siłą rzeczy w pewnym momencie rozmowa zeszła na tematy zwwiązane z tym, co aktualnie dzieje się w kraju. Było bardzo ostro, a Linda nie przebierał w słowach.

Polacy o prawicowych poglądach mogą czuć się urażeni słowami aktora. Linda nie brał jeńców i mówił co myśli w sposób jednoznaczny i dosadny. Jego zdaniem księża „rozwalili ten kraj, ogłupiając ludzi„.

Linda: „Kościół utrzymuje głupotę w tym kraju”

On tu wszedł i rozpie***ł nasz kraj. Kościół rozwalił ten kraj, ogłupiając ludzi. Przecież lepiej było odprawiać msze po łacinie, żeby nikt niczego nie rozumiał. Lepiej było nie tłumaczyć Biblii, bo jeszcze ludzie dowiedzieliby się, że piekło zostało wymyślone. (…) Kościół po prostu utrzymuje głupotę w tym kraju – stwierdził podniesionym tonem Bogusław Linda.

Mimo wszystkiego, co jego zdaniem dzieje się w Polsce źle, nadal czuje, że w głębi serca jest patriotą i zależy mu na dobru Ojczyzny. Ma jednak obawy, że tak ostra krytyka Kościoła katolickiego odbije się na nim samym i część ludzi straci do niego sympatię.

Podsumowując dyskusję aktor ponownie przyznał, że w obliczu tego, co się dzieje w Kościele katolickim, jemu osobiście jest wyjątkowo przykro. Sam wierzy w Boga i widzi go w miłości, ale nie w instytucjach kościelne. Całego wywiadu można posłuchać poniżej.

Źródło: YouTube / Kanał Sportowy

andrzej duda spadek w sondażach kantar badanie poparcia wybory prezydenckie

Duda zawetował ważną dla PiS ustawę! Padły ostre słowa. „Sprawa jest zakończona”

łukaszenka mapa inwazji na ukrainę

Łukaszenka zdradził prawdziwe plany inwazji? Pokazał niepokojącą mapę. Chodzi nie tylko o Ukrainę