w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

PiS rozda Polakom bon na 100 zł. Da też kolejne 250 zł. Polacy widzą w tym duży podstęp

Rząd rozdaje pieniądze na lewo i prawo. Tym razem politycy Zjednoczonej Prawicy wpadli na nietypowy pomysł. Wielu Polaków będzie zaskoczonych.

bon 100 zł dekoder pis
Polacy znów dostaną pieniądze. Politycy, choć budżet się sypie, są bardzo szczodrzy.

Rząd sypie kasa jak z rękawa. Politycy Prawa i Sprawiedliwości wymyślili kolejny pomysł na przyciągnięcie do siebie zwolenników. To, co szykują, może zostać różnie odebrane. Niewątpliwie Polacy będą zdumieni.

PiS chce dać bon na 100 zł. Kto dostanie? Wszyscy!

Można by powiedzieć, że to niespodziewany ruch. Jednak wiadomo powszechnie, że politycy PiS lubią rozdawać pieniądze nie patrząc na stan budżetu. Za wszystko oczywiście zapłacą kolejne pokolenia, ale kto by się dziś tym przejmował? Rządzący wymyślili nowy bon dla Polaków, który ma być warty 100 zł.

Na co przeznaczyć taką fortunę? Chodzi o sfinansowanie Polakom sprzętu umożliwiającego oglądanie telewizji. Brzmi dziwnie, bo przecież każdy telewizję już ma. Chodzi jednak o to, aby do każdego domu w Polsce mógł docierać sygnał naziemnej telewizji cyfrowej.

Każdy ma dostać swoje 100 zł po nowym roku. Tylko pozornie daje je rząd, bo oczywiście wiadomo, że na wszystko płacimy podatki my, Polacy. O tych nietypowych planach polityków poinformowali jako pierwsi dziennikarze „Wirtualnej Polski„. Premier ma zamiar zapłacić za nowe dekodery dla całego narodu.

Powodem jest nowy standard nadawania telewizji cyfrowej

Już niedługo na terenie Polski zacznie obowiązywać całkowicie nowy standard nadawania naziemnej telewizji cyfrowej. To oznacza, że wiele osób w kraju straci z dnia na dzień obraz w telewizji. Te osoby będą musiały kupić nowe dekodery, aby móc oglądać każdego dnia programy o spektakularnych sukcesach rządu.

Jak to ma działać w praktyce? Każda osoba, która za własne pieniądze kupi sobie nowy dekoder, otrzyma zwrot jego kosztów. Nie liczmy jednak na gotówkę wsuniętą nam do ręki. Zwrot poniesionego wydatku będzie realizowany za pomocą bonów. Każde gospodarstwo domowe dostanie tylko jeden taki bon.

Każdy Polak chce mieć dostępd o telewizji. Niektórzy obywatele jednak unikają płacenia abonamentu RTV. Dzięki bonom rząd będzie mógł zbudować potężną bazę danych gospodarstw domowych, które jednak odbiorniki posiadają, ale ich nie zarejestrowali. Jeśli więc nie chcemy się w tej bazie znaleźć, lepiej się po bon nie zgłaszać.

Rząd chce dać 250 zł na zakup telewizora

100 zł to nie koniec. Rząd idzie dalej i planuje dorzuć gospodarstwom domowym kolejne pieniądze. Chce wprowadzić dopłatę w wysokości 250 zł. Środki te będzie trzeba przeznaczyć na zakup telewizora. I tu również dzięki sprytnemu zabiegowi, politycy będą doskonale wiedzieli, kto ma odbiornik w domu i kto musi płacić abonament RTV.

łukaszenka putin wojna na ukrainie

Putin ma kolejny problem. Łukaszenka wbił mu nóż w plecy. Czeka nas koniec wojny?

lasek pikosekundowy

Jak laser pikosekundowy odmładza i rewitalizuje skórę?