w ,

WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Włosy stają dęba. „Najgorsze dopiero nadejdzie!” Rosjanie o kolejnych krokach względem Ukrainy

Propaganda rosyjska przy pomocy agencji informacyjnej Ria Novosti ujawniła, co Putin planuje zrobić na Ukrainie. Informacje są druzgocące.

bucza zdjecia cial drastyczne
Fot. Twitter / RIA NOVOSTI

Nie milkną echa dramatu, jaki ujawniono w Buczy na Ukrainie. Rosyjska agencja informacyjna Ria Novosti idzie w zaparte. Zamieściła obszerną propagandową publikację na temat dalszych planów Putina względem Ukrainy. Treść artykułu jest mocno alarmująca. Denazyfikacja może potrwać nawet 30 lat, a prezydent Rosji ma zamiar zabić każdego, kto stanie mu na drodze.

Rosjanie pokazali swoje prawdziwe oblicze. Zdjęcia z Buczy to tylko początek

Społeczne bagno musi przyswoić okropności wojny, aby odebrać lekcję historii i zadośćuczynić swoim winom za poparcie nazistów – brzmi fragment publikacji pt. „Co Rosja powinna zrobić z Ukrainą„, którą zamieszczono dziś na stronie rosyjskiej agencji informacyjnej. Jest to skutek ujawnienia zdjęć przedstawiających masakrę w Buczy na Ukrainie.

W tym prorosyjskim i propagandowym artykule jego autor wskazuje, że należy usunąć wszystkich Ukraińców, którzy są w stanie trzymać broń. Z kolei cywile, czyli zwykli mieszkańcy, zostali nazwani wprost „biernymi nazistami„. Rosjanie mają plany, aby im zbudować obozy pracy i trzymać ich tam minimum 30 lat.

Denazyfikacyjna narracja Rosji nasila się. Patrząc jednocześnie na to, że Putin miał plany ataku nie tylko na Ukrainę, poczucie strachu wzrasta. Rosyjski politolog Grigorij Judin nie ma wątpliwości, że „najgorsze dopiero nadejdzie„.

Bucza. Zdjęcia ciał porozrzucanych na ulicach. W internecie wrze

W Buczy mogło zginąć od strzału w głowę więcej niż 400 osób. Rosja przeprowadziła tam prawdziwą i bezwzględną eksterminację ludności cywilnej, w tym kobiet i dzieci. To zapewne nie koniec dramatycznych zdjęć, jakie krążą w sieci. Ukraińskie wojska wchodzą do kolejnych miast, do tej pory zajętych przez Rosjan. Niebawem podobne obrazki zobaczymy z Mariupola.

Kremlowska propaganda mówi jasno – Ukraińcy stawiają opór. Jeśli nie poddadzą się, będą musieli ginąć. Dla Putina cała Ukraina przesiąknięta jest rzekomym nazizmem.

Narracje są coraz groźniej brzmiące, bo w państwowej telewizji informacyjnej Russia Today zapowiedziano „oczyszczenie” Ukrainy. Autor materiału zapowiada minimum 30 lat terroru.

Dalsza denazyfikacja Ukrainy. Co nas jeszcze czeka?

Autor publikacji, niejaki Timofiej Siergiejew, chce na wyzwolonej Ukrainie utworzenia „nowej republiki ludowej„. Ukraińcy mają z kolei przymusowo i za darmo odbudowywać zniszczony wojną kraj. Gdy po kilkudziesięciu latach na podbitym terenie wyrośnie kolejne pokolenie, będzie można mówić o końcu wojny.

Publikacja jest niebezpiecznym sygnałem świadczącym o tym, iż Rosjanie nie tylko nie mają zamiaru ograniczyć swoich zbrodni, lecz w przypadku zajmowania kolejnych obszarów Ukrainy, będą oni z pełną stanowczością prowadzić skonsolidowaną politykę terroru względem obywateli tego państwa – stwierdził Michał Marek z Centrum Badań nad Współczesnym Środowiskiem Bezpieczeństwa.

Cały świat patrzy z zapartym tchem na zbrodnie wojenne Putina. Zbierane są kolejne dowody. Prezydent USA Joe Biden również skomentował sprawę. – Potrzebujemy procesu ws. rosyjskich zbrodni w Buczy. To była zbrodnia wojenna – podkreślił najważniejszy człowiek w USA.

Byłem krytykowany, kiedy nazwałem Putina zbrodniarzem wojennym. Widzieliśmy, co stało się w Buczy. On jest zbrodniarzem wojennym – dodał Biden.

Źródło: MSN, Interia, Twitter

zmarszczki na twarzy rodzaje choroby

Na Twojej twarzy zaczęły pojawiać się zmarszczki? Poznaj sprawdzone domowe sposoby

ewa krawczyk rocznica śmierci krawczyka grób grotniki

Rok temu zmarł Krzysztof Krawczyk. Jego żona zrobiła nad grobem coś, co wyciska łzy