w ,

Rok temu zmarł Krzysztof Krawczyk. Jego żona zrobiła nad grobem coś, co wyciska łzy

Jeden rok, a minął jak jeden dzień. 5 kwietnia 2020 roku opuścił nas wielki artysta – Krzysztof Krawczyk. Jego żona pojawiła się na grobie i zrobiła coś wzruszającego.

ewa krawczyk rocznica śmierci krawczyka grób grotniki
W rocznicę śmierci Ewa Krawczyk pojawiła się na grobie męża. Nie tak dawno uczestniczyła też w uroczystości poświęcenia grobu. Fot. YouTube / Super Express (screen)

5 kwietnia minie rok od jednego z najbardziej tragicznych dni dla polskiej muzyki. To wtedy opuścił nas Krzysztof Krawczyk, jeden z naszych najlepszych artystów. Jego odejście było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Jak wspomina go dziś jego żona Ewa?

Rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka. Co zrobiła żona Ewa nad grobem?

Tuż przed śmiercią przebywał w szpitalu, zdążył jednak wrócić do domu, by spędzić ostatnie chwile z ukochaną żoną Ewą. Gdy równo rok temu wezwała pogotowie, nie wiedziała, że były to ostatnie chwile artysty na tym świecie.

Internauci sypią kondolencjami i wspomnieniami w sieci. Wszyscy tęsknią za niespotykanym artystą i jego nietuzinkowym wokalem. Wspomina go również ukochana żona Ewa Krawczyk, która pojawiła się już na grobie męża.

Ten rok był dla mnie najgorszy w całym życiu, rok, który przepłakałam. Tyle, ile ja łez wylałam, to nie wylałam przez całe moje życie. Czy jest lepiej? Nie wiem, czy jest lepiej. Są dni, kiedy jakoś funkcjonuję, uśmiecham się, ale nachodzą takie dni, że jest ciężko – przyznała Ewa Krawczyk w rozmowie z „Super Expressem„.

Żonie brakuje Krzysztofa do dziś i nadal nie może pogodzić się z jego odejściem i z tym, że nigdy go już nie zobaczy. – Zawsze go kochałam i byłam mu wierna. Do tej pory jestem w nim zakochana – stwierdziła w rozmowie z dziennikarzami.

Ewa Krawczyk na grobie męża. Porządki i niezwykłe gesty

Zmarłego artystę wspomina też jego wielka przyjaciółka Edyta Górniak. – Krzysztof umarł rok temu, na Wielkanoc. To był dla mnie taki szczęśliwy czas. Spędzałam go w górach, z moimi przyjaciółmi, w tradycji góralskiej, w kościółku drewnianym, w stroju góralskim uszytym specjalnie dla mnie. I nagle taki szok – wiadomość o śmierci Krzysztofa. Nie miałam słów – napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych piosenkarka.

Jak czytamy na portalu lifestylowym Plotek.pl, żona Krzysztofa Krawczyka pojawiła się niedawno na cmentarzu w Grotnikach, gdzie spoczywa artysta. Widziano ją, jak porządkuje grób przed rocznicą. Dziennikarze zauważyli w pewnym momencie, że Ewa Krawczyk wykonała ponownie ten sam gest, który wykonuje zawsze, gdy odwiedza mogiłę.

To była niezwykle wzruszająca chwila, która wyciska łzy z oczu nawet najtwardszych ludzi. Dziennikarze „Super Expressu” widzieli, jak żona Krawczyka głaszcze zdjęcie męża, które umieszczone jest na pomniku. Zawsze też żegna się z nim słowami „Kocham Cię„.

Ewa Krawczyk codziennie pojawia się na cmentarzu, czasami nawet dwa razy na dobę. Czy można oczekiwać bardziej wymownego gestu i dowodu miłości?

Źródło: Plotek, Super Express, Fakt

bucza zdjecia cial drastyczne

Włosy stają dęba. „Najgorsze dopiero nadejdzie!” Rosjanie o kolejnych krokach względem Ukrainy

stomatologia estetyczna co to

Na czym polega stomatologia estetyczna? Ujawniamy, dlaczego warto się nią zainteresować