w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF

Kolejne drastyczne zdjęcia z Buczy. Zełenski odwiedził miasto. Eksperci ujawnili zdjęcia morderców

Premier Mateusz Morawiecki ma nadzieję na powołanie międzynarodowej komisji do zbadania tych zbrodni. Cały świat nie może uwierzyć w to, co widać na zdjęciach z Buczy.

zdjęcia z buczy sadistic drastyczne ciała ukraina
Fot. Twitter

Polscy politycy przejęci są tym, co ujawniono na Ukrainie. Chodzi o zbrodnie wojenne popełnione przez uciekających z Ukrainy wojsk rosyjskich. Zdjęcia ciał ofiar z Buczy wywołały na całym świecie wielki szok. Premier Morawiecki ma nadzieję na powołanie międzynarodowej komisji do zbadania tych zbrodni.

Ludobójstwo w Buczy. Zdjęcia z Buczy sadistic. Ukraina pokazała masakrę dokonaną przez Rosjan

Codziennie znajdujemy ofiary rosyjskiego bestialstwa w tym mieście – powiedział prezydent Wołodymyr Zelenskyy przebywając w Buczy, gdzie odkryto masowe groby i ciała porozrzucane na ulicach. Zabite osoby to głównie przypadkowi cywile, w tym kobiety. – Te czyny powinny być zakwalifikowane jako ludobójstwo – stwierdził prezydent Ukrainy.

Coraz głośniej jest też w mediach o potencjalnych sprawcach masakry w miejscowości Bucza. Najpierw twierdzono, że za masowymi czystkami i ludobójstwem stoi Aleksiej Szabulin. To on miał w mediach rosyjskich informowaź o przeprowadzeniu tzw. zaczystki.

Teraz okazuje się, że osoba ta nazywa się inaczej. To Aleksiej Bakumienko z 520 samodzielnej rakietowo-artyleryjskiej brygady przybrzeżnej z Pietropawłowska Kamczackiego.

Przebywający w miejscu tej zbiorowej tragedii prezydent Ukrainy oficjalnie zaprosił byłą kanclerz Niemiec Angelę Merkel i byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego do Buczy, aby na własne oczy przekonali się, do czego doprowadziła wieloletnia polityka polegająca na ustępstwach wobec Rosji.

Masakra w Buczy. Stoją za nią major Aleksiej Bakumienko (алексей бакуменко) i jego ludzie. Drastyczne zdjęcia ludzi

To jednak nie koniec informacji na temat sprawców masowych morderstw ludności cywilnej na Ukrainie. Operacyjnie za zbrodnię w Buczy ma odpowiadać ppłk Azatbiek Omurbiekow, dowódca 64 brygady zmotoryzowanej z miejscowości Kniazie-Wołkonskoje-1. Pokazano też zbiorową fotografię morderców z Buczy.

Specjaliści wykonali też nowe fotografie z kosmosu, aby pokazać rozmiary tragedii. Na jednym ze zdjęć satelitarnych widać czternastometrowy masowy grób.

Takich masowych grobów i dołów śmierci jest na Ukrainie dużo więcej. Z każdym dniem trzeba spodziewać się kolejnych ujawnionych miejsc masowych mordów na Ukraińcach.

Ludobójstwo w Buczy to prawdziwa twarz Rosji, którą doskonale znają z historii mieszkańcy Europy Środkowo-Wschodniej. Rosjanie chcą zniszczyć wszystko to, co nie jest Rosją, a leży na terytorium, które od lat uważają za swoje.

Jedno trzeba powiedzieć wprost. To wyjątkowo zły, wściekły i obrzydliwy naród, co widać najlepiej po tym, czego się dopuszcza.

Bucza zdjęcia. Czego uczy nas ta masakra i kto dopuszcza się masakry?

Jak twierdzi ekspert Marek Meissner, masakra w Buczy uczy nas przede wszystkim tego, że na świecie istnieją kraje i ludzie, dla których mordowanie zwykłych ludzi nie jest problemem i jest orężem w wojnie.

Nikt nie może czuć się bezpieczny również w Europie. Z każdym dniem, gdy odkrywane będą kolejne miejsca tego typu i kolejne ciała mieszkańców Ukrainy, będziemy widzieli, że jest gorzej, niż przypuszczaliśmy.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że każda okupowana przez ostatnie dni wioska została dotknieta tym samym zjawiskiem. Na zdjęcia z tych miejsc przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Najgorszych zbrodni dokonują poborowi zza Uralu i członkowie mniejszości etnicznych i ludzie z byłych republik środkowoazjatyckich – pisze na Twitterze Meissner. – Rosyjscy oficerowe nie plamią sobie rąk. Oni tylko wydają rozkazy. Zastępują ich najgorsi i najbardziej zdeprawowani. Trudno nie dostrzec w tym planu. Rozkazodawcy mają czyste ręce i mogą nadal siadać do stołu rokowań – stwierdza.

Źródło: Twitter

ceny paliw od 6 kwietnia

Planujesz zatankować auto do pełna? Premier apeluje, aby wstrzymać się z tym do 6 kwietnia

zmarszczki na twarzy rodzaje choroby

Na Twojej twarzy zaczęły pojawiać się zmarszczki? Poznaj sprawdzone domowe sposoby