w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Nie żyje Ludwik Dorn. Na co zmarł? Ujawniono przyczynę zgonu. Nigdy nie chciał o tym mówić

Polityk odszedł w nocy z 6 na 7 kwietnia. Przyczyny śmierci nie były znane przez wiele godzin. Ujawnili je jednak dziennikarze jednego z portali informacyjnych.

ludwik dorn na co zmarł przyczyny śmierci
Fot. Poseł Ludwik Dorn w Sejmie RP. Adrian Grycuk CC BY-SA 3.0

Ludwik Dorn nie żyje. Były marszałek Sejmu, wicepremier, minister spraw wewnętrznych i administracji i polityk znany Polakom z bliskich relacji z Jarosławem Kaczyńskim, odszedł w wieku 67 lat. Przyczyna zgonu została ujawniona.

Ludwik Dorn. Na co zmarł? Poznaliśmy przyczynę zgonu polityka

7 kwietnia dotarła do wszystkich smutna informacja o śmierci 67-letniego Ludwika Dorna, byłego polityka, wicepremiera, marszałka Sejmu i ministra. Dopiero wieczorem ujawniono, co było prawdopodobną przyczyną jego śmierci. Poinformowali o tym jako pierwsi dziennikarze Polska Times.

Jak się okazało, w ostatnich latach polityk był mocno schorowany. Nie chciał sam nigdy o niej dyskutować z mediami. Jednak dziennikarzom portalu polskatimes.pl udało się ustalić, że polityk zmagał się z nowotworem.

Ludwik Dorn. Choroba powróciła nagle

Nawrót choroby spowodował, że kilka dni temu Dorn trafił do szpitala. Odszedł w nocy ze środy na czwartek. Jarosław Gowin pożegnał go twierdząc, że opuścił nas jeden z najprzenikliwszych umysłów polskiej polityki i wybitny państwowiec.

Z przykrością przyjąłem informację o śmierci Pana Ludwika Dorna – marszałka Sejmu, wicepremiera, ministra. Człowieka zasłużonego Rzeczypospolitej. Niech spoczywa w pokoju – napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. W mediach społecznościowych obrodziło w kondolencje i wspomnienia.

Zmarł Ludwik Dorn, działacz opozycji w PRL, były marszałek Sejmu. Zasłużony Polsce, wieloletni parlamentarzysta, dla którego różnice w poglądach nigdy nie były przeszkodą w poszukaniu dialogu i porozumienia. Rodzinie i Bliskim składam najszczersze kondolencje – brzmiało pożegnanie Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Źródło: Fakt, Polska Times

900 plus zamiast 500 plus dla kogo od kiedy

500 plus można łatwo stracić. Ministerstwo zaapelowało do niektórych rodziców

jasnowidz glanc przepowiednie 2022 youtube

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega przed dniem 1 maja. „Czuć dym, czuć smród, pogorzelisko”