w , ,

Biedronka daje 12 piw za darmo na majówkę. Co trzeba zrobić, by załapać się na promocję?

Takiej promocji dawno nie było. Do zakupionych 12 piw w Biedronce będzie można otrzymać kolejne 12 za darmo w promocji 12 plus 12. Jak się załapać?

biedronka 12 plus 12 piw za darmo promocja majówka

Majówka to zwykle czas pikników, przesiadywania na świeżym powietrzu i wspólnego grillowania. Biedronka i tym razem postanowiła zadbać o odpowiednią oprawę ulubionego święta Polaków. Szeroka oferta grillowa „Czas na Grill” dostępna będzie od czwartku 28.04, natomiast wyłącznie w piątek, tj. 29.04 przy zakupie 24 sztuk piwa w butelkach bezzwrotnych wybranych marek otrzymać można będzie 12 piw gratis. Jeśli masz 18 lat lub więcej, to ta promocja jest dla Ciebie.

Promocja Biedronka. 12 plus 12 piw za darmo! Co trzeba zrobić, by dostać?

Od 28 kwietnia do 2 maja br. w ofercie znajdą się ulubione grillowe produkty Polaków marki Czas na Grill jak np. karkówka grillowa w cenie 15,99 zł za kilogram przy zakupie z kartą Moja Biedronka, boczek grillowy w stylu amerykańskim w cenie 6,99zł za opakowanie czy zestaw grillowy wieprzowy w marynacie składający się z szynki, karkówki oraz boczku w cenie 26,99 zł za kilogram.

Dodatkowo wszystkie produkty marki Madero od 28 kwietnia można nabyć w promocji 1+1 gratis przy zakupie z kartą Moja Biedronka. Produkty niezbędne na grilla można mieszać dowolnie. Do wyboru są różne rodzaje ketchupów, sos czosnkowego, sos steakhouse, sos jogurtowy czy musztardy dijon lub francuska. Biedronka z okazji majówki przygotowała prawdziwą promocyjną bombę.

biedronka 12 plus 12 promocja piwo gratis majówka promocja piwa lista
fot. mat. prasowe

12 piw gratis. Promocja piwa w Biedronce. 12 piw Biedronka. Lista piw

Tylko w piątek, 29 kwietnia piwa w butelkach bezzwrotnych marek: Heineken, Carlsberg, Pilsner Urquell, Corona, Desperados, Lech Free, Somersby, Captain Jack, Beck’s, Žatecký i Żywiec można nabyć w znanej promocji 12+12. Przy zakupie 24 butelek naliczony zostanie rabat o wartości 12 najtańszych butelek (a gdy są w tej samej cenie – o wartość 12 z nich).

Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki promocyjne. Piwa wymienione wyżej można mieszać dowolnie.

Majówka to ważny czas, w którym celebrujemy z rodziną i przyjaciółmi czas wolny i korzystamy z długiego weekendu wspólnie grillując. Zależało nam na tym, by w tym okresie nasi klienci mogli skompletować w Biedronce wszystkie niezbędne produkty.

Z promocji można skorzystać tylko raz: 12 piw za darmo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka. Oferta obowiązuje wyłącznie 29 kwietnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

W majowe dni pamiętajmy, że alkohol mogą pić tylko osoby dorosłe. Nie zachęcamy do nadmiernego spożywania alkoholu. Sugerujemy umiarkowane i odpowiedzialne spożycie.

Nie żyje legendarny muzyk. Choroba pokonała go w wieku 71 lat. Polacy wciąż śpiewają jego przeboje

czy rosja zaatakuje polske grozby putina

„Atak będzie błyskawiczny”. Putin znów straszy: „Wszystkie decyzje zostały podjęte”