w , ,

Jaki portfel wybrać do garnituru?

Portfele skórzane męskie to dodatki, które doskonale podkreślają klasę oraz styl właściciela. Skórzany portfel to ponadczasowe akcesorium.

jaki portfel do garnituru
Fot. materiały partnera

Czeka Cię wielkie wyjście? Planujesz założyć garnitur? A może to Twój codzienny biznesowy dress-code? Dobierz do niego odpowiednie dodatki, w tym portfel!

Męska elegancja zaklęta w dodatkach

Mężczyźni na ogół nie gustują w wielu dodatkach. To kobiecą domeną są torebki, saszetki, kosmetyczki wypełnione po brzegi najpotrzebniejszymi na co dzień rzeczami. Męska galanteria to głównie paski i portfele, które potrafią wiele powiedzieć o swoim właścicielu.

Portfele skórzane męskie to dodatki, które doskonale podkreślają klasę oraz styl właściciela. Skórzany portfel to ponadczasowe akcesorium, którego zakup jest prawdziwą inwestycją – porządny skórzany portfel z reguły jest użytkowany przez kilka dobrych lat w nienagannym stanie.

Skóra, naturalny materiał, ma prawo wraz z upływem czasu pracować i staje się bardziej miękka, dopasowana i w tym cały jej urok.

Portfele skórzane męskie – jaki wybrać do garnituru?

Wielu mężczyzn każdego dnia zakłada garnitur z racji swoich obowiązków zawodowych. Inni – garnitur wybierają wyłącznie od święta. Jedno jest pewne: mając na sobie tak formalny i elegancki strój, warto zadbać o dodatki. O ile krawat, pasek czy porządne buty są oczywistym wyborem, tak często mężczyźni popełniają modowe faux pas i nie zwracają uwagi na to, czy ich portfel jest wystarczająco klasyczny i elegancki, by pasował do eleganckiej odzieży.

Poniżej prezentujemy trzy portfele, które są gwarantem dobrego stylu i prawdziwej elegancji.

Jeśli jesteś mężczyzną, który za wydatki woli płacić kartą bądź telefonem, to, choć może Ci się wydawać, że nie potrzebujesz portfela, warto mieć równie eleganckie etui na swoje dokumenty i karty.

Eleganckie etui marki Peterson to swoisty rodzaj portfela skórzanego męskiego, pomieści wszystkie Twoje wizytówki, dokumenty i karty. W eleganckiej osłonie zmieścisz wszystko, co niezbędne każdego dnia, a sięgając po swoją kartę pokażesz swój styl, o którym świadczy eleganckie skórzane etui. Płaski kształt i niewielki rozmiar pozwoli schować je w wewnętrznej kieszeni marynarki.

Portfele skórzane męskie to nie tylko wyroby galanteryjne z licowej, błyszczącej skóry. Jeśli to właśnie to odstrasza Cię od zakupu skórzanego portfela, postaraj się znaleźć taki wykonany z nubukowej skóry.

Portfele skórzane męskie markowe z nubukowej skóry powinny spodobać się młodszym mężczyznom. Są niezwykle eleganckie, ale nie tak tradycyjne jak portfel z licowej skóry. Sprawdzi się zarówno na co dzień, do szkoły, na zajęcia jak i podczas formalnych wyjść.

Do garnituru doskonale sprawdzi się także niewielki portfel typu bilonówka-podkówka bądź mała banknotówka. Portfele skórzane męskie to niekoniecznie duże, obszerne akcesoria, w których zmieścisz pół szuflady.

Niewielkie skórzane portfele doskonale sprawdzą się na wielkie wyjścia, kiedy potrzebujesz zabrać ze sobą jedynie drobne na taksówkę bądź kawę w drodze. Takie niewielkie portfeliki z naturalnej skóry będą zawsze się dobrze komponować z elegancją garnituru.

Więcej propozycji eleganckich portfeli znajdziesz tu: https://rovicky.eu/pol_m_Portfele_Portfele-Meskie_Portfele-Meskie-Skorzane-158.html.

fregata typu petrel makarov okręt rosji

Ukraińcy zniszczyli kolejny wielki rosyjski okręt. To fregata Admirał Makarow

obwód kaliningradzki wojsko

Rosja testuje gotowość głowic nuklearnych. Ćwiczenia odbyły się tuż przy polskiej granicy