w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Wyciekła treść przemówienia Putina na 9 maja. Są w nim mocne słowa. „Wróg zostanie pokonany”

Wieloletni wróg Putina zamieścił na swoim profilu na Twitterze potencjalną treść przemówienia Putina planowaną na 9 maja z okazji Dnia Zwycięstwa.

przemówienie putina 9 maja wyciek
Fot. Twitter

Leonid Niewzlin, od lat zadeklarowany wróg Władimira Putina i jeden z rosyjskich oligarchów, zamieścił w internecie rzekomą treść przemówienia prezydenta Rosji. Ma je on wygłosić 9 maja w trakcie parady z okazji święta Dnia Zwycięstwa.

Wyciekło możliwe przemówienie Putina z okazji Dnia Zwycięstwa

W sieci znajdziemy dwie pełne kartki z treścią przemówienia Putina, które rzekomo prezydent Federacji Rosyjskiej ma wygłosić 9 maja w trakcie wojskowej parady na Placu Czerwonym. Jego treść ujawnił jeden z największych wrogów Putina i rosyjski oligarcha Leonid Niewzlin.

We wpisie oligarchy widzimy dwie kartki papieru zapełnione treścią. Rzekomo 9 maja w trakcie przemówienia Władimir Putin ma przede wszystkim oskarżyć cały Zachód i kraje NATO, że wspierają otwarcie odrodzenie światowego nazizmu. Operacja Rosji ma być jednocześnie próbą „powstrzymania brunatnej zarazy„.

Rosyjski biznesmen i oligarcha Leonid Niewzlin twierdzi, że na początku przemówienia Putin zwróci się najpierw do całego narodu rosyjskiego słowami: „Drodzy obywatele Rosji! Towarzysze żołnierze i marynarze, sierżanci i brygadziści, kadeci i chorążowie! Towarzysze oficerowie, generałowie i admirałowie! Drodzy weterani! Gratulacje z okazji Dnia Zwycięstwa! To jest nasze święto. Na mocy spadkobierców zwycięskiego pokolenia„.

Na Placu Czerwonym Putin oskarży NATO o wspieranie nazizmu. Parada Zwycięstwa Moskwa 2022 godzina. Gdzie oglądać?

Głowa Federacji Rosyjskiej ma następnie przypomnieć to, co mówi od lat w trakcie święta. Mianowicie, że „dziadkowie dokonali wyczynu zwycięstwa nad nazizmem” ratując ojczyznę i życie przyszłych pokoleń. Pojawi się teza o wyzwoleniu Europy przez zniewoleniem i przemocą.

W dalszej części tekstu czytamy, że Putin ma powiedzieć, że w Europie na nowo odradza się „brunatna zaraza„, a historia jest pisana na nowo.

Zachód nie tylko ignoruje odrodzenie nazistów, które kiedyś doprowadziło do najkrwawszej wojny w historii, ale także je wspiera. Teraz w walce z nami skupili się na rusofobii i neonazistach – czytamy na jednej z opublikowanych stron. Kolejnym elementem przemówienia Putina ma być mocne uderzenie w Ukrainę.

Zdaniem prezydenta Rosji reżim w Kijowie ma być zmuszany do budowy broni jądrowej, a w podziemiach stworzono sieć laboratoriów biologicznych i dostarczono tam nowoczesne wyposażenie wojenne. To oczywiście nie jest prawda, a główne tezy rosyjskiej propagandy uprawianej od początku inwazji.

Parada Zwycięstwa Moskwa. O której godzinie? Putin chce miażdżyć złe duchy nazizmu w zarodku

Nasi ludzie już raz wydali historyczny werdykt w sprawie nazizmu i musimy to zrobić ponownie, wykorzystując siłę naszej broni na polu bitwy i siłę moralnej prawości. Zmiażdżyć złe duchy nazizmu w zarodku, pokonać nie tylko marionetki, ale także ich władców – czytamy dalej z upublicznionej kartki.

Na zakończenie ma paść zdanie: „Jesteśmy spadkobiercami ludu zwycięskiego, a zwycięstwo mamy w genach. Bitwa o Rosję trwa! Nasz wróg zostanie pokonany! Chwała zwycięskiemu ludowi!”

Źródło: Twitter

putin rak przewodu pokarmowego operacja

PILNE. Putin za kilka dni ma być operowany. Nieoficjalnie: rak przewodu pokarmowego

pfizer czy moderna szczepionka covid skuteczność opinie

Pfizer i Moderna. Nowe zaskakujące informacje o szczepionkach