w ,

Rosyjski atak rakietowy 15 km od polskiej granicy. To zaledwie 50 km od Przemyśla

Zaledwie 15 km od polskiej granicy spadły cztery pociski rakietowe o zasięgu 1500 km. Celem ostrzału były obiekty wojskowe w obwodzie lwowskim

atak rakietowy lwów 15 km od polski
Fot. Google Maps

Około godziny 3:30 rano czasu polskiego doszło do rosyjskiego ataku rakietowego. Pociski spadły zaledwie 15 km od polskiej granicy. Celem ataku były obiekty wojskowe położone w rejonie jaworowskim. Uległy one całkowitemu zniszczeniu.

Atak rakietowy 15 km od polskiej granicy. Pociski spadły na obiekty wojskowe

W ataku rakietowym nie odnotowano ofiar. Celem były położone zaledwie 15 km od Polski obiekty wojskowe. – Cel niedzielnego ataku rakietowego w obwodzie lwowskim znajdował się 15 km od granicy z UE i NATO – poinformował mer Lwowa Andrij Sadowy.

Jak widać na mapie, do rosyjskiego ostrzału doszło zaledwie 50 km w linii prostej od Przemyśla. Jak poinformowało wojsko Ukrainy, dwa kolejne pociski dalekiego zasięgu nie doleciały do celu, bo zostały strącone przez obronę przeciwrakietową.

Zasięg rosyjskich rakiet szacuje się na około 1,5 km. Szef władz obwodu lwowskiego Maksym Kozycki ujawnił, że do ostrzału doszło w niedzielę o 3.30 rano czasu polskiego. To kolejny atak rosyjski w tym rejonie. W marcu rakiety spadły na pobliski poligon, gdzie 100 osób doznało uszczerbku na zdrowiu, a 35 zginęło.

jasnowidz jackowski jesień 2020 najnowsze przepowiednie jesień 2020 co się wydarzy jesienią

Straszna wizja Jackowskiego zaczyna się sprawdzać. „Przerażające jest to, co słyszymy…”

edyta herbuś

Jak wyglądać pięknie i młodo? Edyta Herbuś zdradziła sekret