w ,

Jak wyglądać pięknie i młodo? Edyta Herbuś zdradziła sekret

Edyta Herbuś jest bardzo zapracowana, a mimo tego wygląda pięknie i młodo. Gwiazda zdradziła swój sposób na promienny wygląd.

edyta herbuś
Fot. Newseria

Aktorka stara się dbać o siebie przez cały rok. Szczególnie istotna jest dla niej zbilansowana dieta. Dzięki niej dostarcza do organizmu niezbędne witaminy i minerały. To powoduje wzrost odporności, tak ważnej w dzisiejszych czasach.

Edyta Herbuś pełna energii pomimo wielu obowiązków

Edyta Herbuś przyznaje, że ostatnimi czasy pracowała bardzo intensywnie – grała w serialach i brała udział w projektach artystycznych. Jednak realizacja jej wymarzonego projektu zawodowego jeszcze przed nią.

Po zimie wiele osób skarży się na osłabienie spowodowane przesileniem wiosennym. Edyta Herbuś tłumaczy, że stara się zapobiegać tego typu problemom. To sprawia, że energia nie opuszcza jej przez cały rok.

POLECAMY:
Teresa Lipowska odejdzie z "M jak miłość"? Aktorka nie zostawiła złudzeń

– Okres w roku, w którym mamy ograniczony kontakt ze słońcem, jest dużo bardziej wymagający. Staram się wtedy dbać o siebie jeszcze bardziej intensywnie – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Edyta Herbuś.

Dobre samopoczucie kluczem do sukcesu

Aktorka uważa, że aby cieszyć się promiennym wyglądem, powinniśmy myśleć optymistycznie o przyszłości. Dobre samopoczucie w połączeniu z jadłospisem dopasowanym do potrzeb organizmu potrafią zdziałać cuda. Każdy, kto zaraża pozytywnym myśleniem innych, zasługuje na to, by czuć się pięknym.

POLECAMY:
Beata Tyszkiewicz znika z ekranów. Smutna decyzja zapadła

– Jeśli chcemy wyglądać dobrze, powinniśmy troszczyć się o siebie przez cały rok – nie tylko zewnętrznie, lecz również od wewnątrz. Mam na myśli dobrą dietę, radość życia i dużo uśmiechu. Wtedy jest się wiecznie młodym – tłumaczy.

Edyta Herbuś nadal czeka na wymarzoną pracę

Edyta Herbuś zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie telewizyjnym „Taniec z gwiazdami”, gdzie przed laty mogliśmy oglądać ją w roli trenerki. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa. Obecnie gra w serialach telewizyjnych i udziela się charytatywnie. Tłumaczy, że choć dotychczasowa działalność sprawia jej ogromną przyjemność, w przyszłości chciałaby spróbować czegoś nowego.

POLECAMY:
Magda Gessler zaskoczyła fanów. To będzie prawdziwy hit

– Mój wymarzony projekt na pewno byłby skierowany do kobiet. Polegałby na wzajemnej inspiracji. Najważniejsza byłaby w nim rozmowa, żebyśmy mogły podzielić się swoimi doświadczeniami, pragnieniami i aspiracjami. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, żeby tę wizję zrealizować – wyznaje tancerka.

atak rakietowy lwów 15 km od polski

Rosyjski atak rakietowy 15 km od polskiej granicy. To zaledwie 50 km od Przemyśla

lara gessler magda gessler instagram kuchenne rewolucje

Lara Gessler zaskoczyła. Powiedziała, co myśli o swojej matce