w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Straszna wizja Jackowskiego zaczyna się sprawdzać. „Przerażające jest to, co słyszymy…”

Wszyscy zastanawiają się, kiedy wojna na Ukrainie się zakończy, ale jeszcze bardziej tym, czy dojdzie do użycia broni masowej zagłady. Co na to jasnowidz?

jasnowidz jackowski jesień 2020 najnowsze przepowiednie jesień 2020 co się wydarzy jesienią
Fot. YouTube / Jasnowidz Jackowski OFFICIAL

Wojna w Ukrainie trwa już prawie 2 miesiące. Rosjanie są coraz bardziej nieprzewidywalni w swoich działaniach i nie wiadomo, co zdarzy się jutro. To było tematem rozważań najbardziej znanego w naszym kraju jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Jasnowidz Jackowski o wojnie. Czy jego przepowiednia zaczyna się sprawdzać?

Okazało się, że gdy przypomniał sobie, co mówił nie tak dawno, wszystko zaczęło się układać w logiczną całość. W jednym z ostatnich nagrań na swoim kanale na YouTube jasnowidz z Człuchowa ponownie powtórzył wcześniejszą tezę o podziale Polski na trzy części.

Kolejny raz też nawiązał do swojej wcześniejszej wizji, podczas której pokazywał tajemniczą mapę grozy. Mapa grozy wystraszyła obywateli wschodnich rejonów naszego kraju. Jackowski twierdził, że ludzie będą uciekać z Polski, ale nie potrafił jednoznacznie powiedzieć, co dokładnie ma być tego powodem.

Wówczas widzowie zwrócili mu uwagę, że być może chodzi o to, że Rosja zdenerwowana brakiem realnych osiągnięć jeśli chodzi o wojnę na Ukrainie, zdecyduje się użyć prewencyjnie broni atomowej. Postanowił się więc temu bardziej przyjrzeć.

Drodzy państwo, przerażające jest to, jak słyszymy w mass mediach, czytamy jak to różni politycy jacyś z innych krajów, między innymi cytowany już przeze mnie generał Clark ze Stanów Zjednoczonych w CNN wypowiadał się, że istnieje zagrożenie, że Rosja może posłużyć się bronią masowej zagłady– przypomniał Jackowski.

Jasnowidz Jackowski. Najnowsze przepowiednie dla Polski

– Właśnie generał Clark zasugerował, że jest wielce prawdopodobne, że może coś takiego się wydarzyć na przykład, nie daj Bóg, na terenie naszego kraju, na terenie Polski. Przerażające jest to, co słyszymy – kontynuował wizjoner.

Ujawnił przy okazji, że już kiedyś mówił, że ludzie w Polsce będą bali się oddychać. To oznaczało epidemię koronawirusa. Następnie zaznaczył, że rozpocznie się konflikt. Wszystko się sprawdza.

W wizjach Jackowskiego cały czas wraca też teza o wąskim pasku odciętym od reszty kraju na wschodniej granicy Polski. Kilka razy twierdził też, że w obliczu kryzysów na wielu frontach rząd ostatecznie zrzuci z siebie władzę.

Inwazja na Ukrainę pokazała, że świat jaki znamy, odszedł do przeszłości. Wkroczyliśmy w trudny i mało przewidywalny okres, dlatego też ludzie szukają informacji również u jasnowidzów. Wszystkiemu winny jest niepokój i strach o jutro.

To nic dziwnego, że tak liczne grono obywateli naszego kraju regularnie śledzi najnowsze wizje Jackowskiego. Przez ostatnie 35 lat udało mu się odnaleźć wielu zaginionych (w sumie znalazł więcej niż 700 osób). Miejmy nadzieję, że w temacie wojny chociaż raz się pomyli.

Źródło: YouTube

jerzy owsiak facebook fundacje apel

Dramatyczny apel Jurka Owsiaka! PiS chciało przejąć pieniądze z WOŚP? „Znowu skok na kasę…”

atak rakietowy lwów 15 km od polski

Rosyjski atak rakietowy 15 km od polskiej granicy. To zaledwie 50 km od Przemyśla