w , ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Nie żyje popularny polski aktor. Grał w lubianym serialu „Czterej pancerni i pies”

W wieku 84 lat zmarł znany polski aktor. Wiele osób kojarzy go głównie z serialu „Czterej pancerni i pies” lub z filmu sensacyjnego „Psy”.

Nie żyje Jerzy Zass, znany polski aktor. Artysta odszedł 19 maja 2022 roku. Miał 84 lata. Można go było oglądać nie tylko w filmach pełnometrażowych i telewizyjnych serialach, ale przede wszystkim w teatrze.

Jerzy Zass nie żyje. Kojarzymy go z serialu „Czterej pancerni i pies”

O śmierci Jerzego Zassa informację ujawnił Wiktor Zborowski. Artyści od dawna się przyjaźnili. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną śmierci. Zass urodził się 7 listopada 1937 r. Choć karierę budował głównie jako aktor w teatrze, był zapraszany do grania w polskich filmach i serialach.

Pod koniec lat 60. ubiegłego wieku miał swój debiut na wielkim ekranie, kiedy zagrał rolę w „Sąsiadach„. Potem zdobywał coraz większą popularność w serialu „Czterej pancerni i pies„.

Aktor pojawiał się też w innych popularnych produkcjach takich jak „Pan Kleks w kosmosie”, „Życie na gorąco”, „Krótki film o zabijaniu”, „Sztuka kochania” czy do dziś lubiane „Psy”. Część widzów może kojarzyć aktora z jego pseudonimu artystycznego, jakim się czasem posługiwał, tj. Jerzy Zasuń.

Zmarły aktor interesował się nie tylko filmem, ale i polityką. Przez pewien czas Jerzy Zass był działaczem Kongresu Liberalno-Demokratycznego (KLD), a następnie Platformy Obywatelskiej. Aktor często grywał rolę w mundurze, co było jego znakiem rozpoznawczym.

masakra w buczy nyt pokazal film

Masakra w Buczy. Ujawniono nagranie z egzekucji cywilów. Bestialstwo Rosji potwierdzone

małpia ospa co to jest objawy

Małpia ospa już w ośmiu krajach. WHO mocno zaniepokojone rozwojem sytuacji