w , ,

Turnieje wielkoszlemowe, czyli priorytet wszystkich tenisistów

Każdy sportowiec marzy o udziale w największych turniejach na świecie. W piłce nożnej to Mistrzostwa Świata i Liga Mistrzów, w koszykówce wielkie play-offy NBA, zaś w lekkiej atletyce, siatkówce, czy piłce ręcznej Igrzyska Olimpijskie.

turniej wielkoszlemowy co to jest

W tenisie do tej grupy bez cienia wątpliwości zaliczają się turnieje wielkoszlemowe. Ich prestiż jest na najwyższym możliwym poziomie, a zwycięstwa pozwalają okryć się splendorem. Trudno bez tego typu wydarzeń wyobrazić sobie całą piękną dyscypliną, jaką jest tenis. Zakłady bukmacherskie oferują możliwość obstawienia zwycięzcy każdego meczu w ramach tego typu rozgrywek. I nie ma w tym krzty zdziwienia – wielkie szlemy to sól tenisa.

Cztery turnieje w roku

Turnieje wielkoszlemowe w tenisie są rozgrywane corocznie. Mowa tu o: Australian Open, Roland Garrosie, Wimbledonie i US Open. Miejsca, w których odbywają się te wymienione imprezy, to odpowiednio Melbourne, Paryż, Londyn i Nowy Jork. Zwycięzca bądź zwyciężczyni chociaż jednej z nich na stałe przechodzi do legend dyscypliny. W historii w ten sposób zapisywali się również Polacy.

Ogromne korty gromadzą publiczność spragnioną wielkich sportowych emocji. Atmosfera na trybunach zawsze jest fantastyczna i napędza zawodników do jeszcze lepszej gry. Każdy, kto poczuł klimat turnieju wielkoszlemowego na własnej skórze, pamięta go do końca życia.

Wielkoszlemowy tenis – zakłady bukmacherskie przygotowują liczne oferty

Największym zainteresowaniem miłośników zakładów cieszy się zazwyczaj obstawianie pojedynczych meczów. W trakcie turniejów wielkoszlemowych ich liczba jest gigantyczna, a każda tego typu impreza trwa aż dwa tygodnie.

Ciekawym pomysłem jest również typowanie zwycięzców bądź finalistów. Historia już wielokrotnie pokazała, że do najważniejszych faz tak prestiżowych rozgrywek dochodzili sportowcy, na których mało kto stawiał. Dzięki temu można było wygrać pokaźną sumę pieniędzy.

Kluczem jest jednak odpowiednie rozpoznanie, choć i tak przynajmniej raz w roku jak królik z kapelusza wyskakuje ktoś z dalekiej dziesiątki rankingów, kto zachodzi bardzo wysoko.

Mnóstwo dyscyplin umożliwia obstawianie różnych etapów poszczególnych meczów i do tej grupy z pewnością należy tenis. Zakłady bukmacherskie Superbet oferują swoim graczom szeroki zakres opcji do typowania.

Mowa tu między innymi o liczbie gemów i setów w całym meczu, różnego rodzaju handicapach, a nawet wyznaczaniu dokładnego wyniku. Ponadto przygotowywane są także liczne zakłady specjalne.

Były szef brytyjskiego wywiadu ujawnił, co zrobią z Putinem. „Nie pojawi się już jako prezydent”

sztuczne muchy na zamówienie

Sztuczne muchy – czym są i do czego służą?