w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Były szef brytyjskiego wywiadu ujawnił, co zrobią z Putinem. „Nie pojawi się już jako prezydent”

Czy w Rosji dojdzie do bezkrwawego zamachu stanu? Chodzą słuchy, że Władimir Putin może zostać usunięty ze stanowiska, po czym miałby trafić do hospicjum.

Wygląda na to, że prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina nie czeka zbyt ciekawa przyszłość. Jak bowiem ujawnił były szef brytyjskiego wywiadu, trwa próba usunięcia go z Kremla. Przeciwni wojnie ludzie z otoczenia zbrodniarza chcą odesłać go do… hospicjum.

Putin trafi do hospicjum? Rewelacje byłego szefa brytyjskiego wywiadu

Czy przeciwnicy Putina na Kremlu zadadzą mu ostateczny cios i wyślą go na emeryturę? Narasta napięcie wokół jego osoby oraz wokół efektów wojny na Ukrainie. Gospodarka Rosji upada, dlatego część współpracowników prezydenta Rosji oczekuje, że ten usunie się raz na zawsze w cień.

Pretekstem ma być rzekomo jego kiepski stan zdrowia. Według doniesień brytyjskiej gazety Putin ma zostać usunięty z Kremla, a potem ma zostać umieszczony w hospicjum, z którego nie wyjdzie do końca swoich dni. Możliwe więc, że szykuje się aksamitny zamach stanu.

Media od początku konfliktu Rosji z Ukrainą obiegają różne plotki i doniesienia o zdrowiu 70-letniego dyktatora. Pisano już o nowotworze, białaczce, a nawet chorobie Parkinsona i wielu innych schorzeniach. Jedno jest pewne – Putin sam na emeryturę się nie uda, więc niektórzy chcą mu w tym pomóc.

Jak ujawnił właśnie Sir Richard Dearlove, były szef brytyjskiego wywiadu (MI6), stan zdrowia Władimira Putina ma być główną przyczyną tego, co szykuje mu jego najbliższe otoczenie.

Putin trafi do hospicjum? Rewelacje byłego szefa brytyjskiego wywiadu

Richard Dearlove wypowiedział się dla gazety „The Sun„, gdzie w rozmowie z dziennikarzami ujawnił, że Putin na Kremlu nie ma już praktycznie żadnych sprzymierzeńców i mało kto popiera jego działania na Ukrainie, które dobijają rosyjską gospodarkę.

Jak się okazało, nawet jego najwierniejsi żołnierze stracili już wiarę w – jak to określił były szef MI6 – „paranoicznego przywódcę„. Możliwe więc, że w najbliższym okresie prezydent Federacji Rosyjskiej zostanie odsunięty od władzy i umieszczony w hospicjum albo sanatorium.

Ekspert twierdzi, że stanie się to nie później niż w 2023 roku. Otoczenie chce ratować jego twarz poprzez izolację rzekomo spowodowaną chorobami. W rzeczywistości może być to próba usunięcia problemu bez rozlewu krwi oraz uratowania Putina przed międzynarodowymi trybunałami sprawiedliwości.

Myślę, że do 2023 roku on straci władzę, ale prawdopodobnie trafi do miejsca, z którego już nie wyjdzie jako przywódca Rosji. Nie mówię, że nie wyjdzie w ogóle, ale nie pojawi się już publicznie jako prezydent. (Richard Dearlove).

Z kolei inna gazeta – „Daily Star” – poinformowała, że choroby Putina są w tak zaawansowanym stadium, że mogą mu zostać najwyżej 3 miesiące życia. Dziś media obiegła też informacja, że Putin miał uniknąć zamachu na jego życie mniej więcej dwa miesiące temu. Szczegółów na ten temat niestety nie ujawniono.

magda gessler w ciąży stare zdjęcia instagram kozerawski mąż ślub

Wspaniała nowina! Gessler w ciąży. Podała płeć dziecka. „Całe życie chciałam mieć syna i córkę”

turniej wielkoszlemowy co to jest

Turnieje wielkoszlemowe, czyli priorytet wszystkich tenisistów