w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Agnieszka Chylińska schudła za mocno? Dopiero teraz ujawniła, jak tego dokonała

Co stoi za tak drastyczną utratą wagi u piosenkarki? Wyglądem gwiazdy rockowej martwią się nie tylko jej przyjaciele po fachu, ale i fani.

agnieszka chylińska ile schudła dieta
Dla wielu dokonała niemożliwego. Co kryje się za tak dużą utratą wagi piosenkarki?; Fot. Instagram / agnieszka.chylinska LINK

Agnieszka Chylińska, liderka zespołu O.N.A., zmieniła się nie do poznania. To już nie ta dziewczyna z przerwą między zębami, choć nadal buntowniczka. Jej metamorfoza, a konkretnie to, jak szybko zrzuciła kilogramy, zaniepokoiło jej kolegów po fachu.

Agnieszka Chylińska. Jak i ile schudła, jaką stosuje dietę? Fani zaniepokojeni

Kto obserwuje obecność Chylińskiej w mediach, widzi, jak wielką zmianę przeszła. Nie tylko wizualnie. To kobieta o niezwykle mocnej naturze i buntowniczka, człowiek o wielu sprzecznościach. Widać to na przykład w jej ubiorze i zachowaniu. Potrafi ubrać się w piękną suknię, ale jednocześnie mieć kolorowego irokeza.

To, co jednak w ostatnich miesiącach skupia uwagę fanów oraz kolegów z branży, to to, jak bardzo piosenkarka schudła. Niektórzy sądzą, że za mocno, dlatego zaczęli się niepokoić, czy wszystko jest w porządku z jej zdrowiem.

Agnieszka Chylińska straciła bez wątpienia sporo kilogramów, co mamy okazję zauważyć w trakcie oglądania programów rozrywkowych z jej udziałem. Widzą to też fani na jej koncertach. Jedni spekulują, że wszystkiemu winna jest praca w domu związana z wychowaniem dzieci. To w końcu wymaga dużego poświęcenia i fizycznego wysiłku. Inni z kolei uważają, że Chylińska stosuje jakąś tajemniczą dietę, o której nie mówi.

„Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę”

O wyglądzie gwiazdy wspominał swego czasu bliski znajomy piosenkarki Kuba Wojewódzki. Był on zaniepokojony jej wyglądem. Jednak bardzo mocno się lubią. W swojej autobiografii pisał, że „gdyby to od niego zależało, nazwałby jej imieniem jedno z lotnisk w kraju. Tak jest ważna i taka odlotowa„. O tym, jak schudła, opowiedziała pierwszy raz dopiero w trakcie rozmowy z Magdaleną Mołek.

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę.

Czy korzystała jeszcze z jakiejś dodatkowej pomocy w trakcie zrzucania – jej zdaniem – zbędnych kilogramów? Okazuje się, że nie. Nie płaciła też żadnemu z popularnych w kraju trenerów personalnych. Jest bowiem zdania, że żaden by nie przeżył zderzenia z jej temperamentem.

dall-e mini o co chodzi AI algorytm

DALL-E MINI skradło serca polskich internautów! Ujawniamy, o co w tym chodzi

valtteri botas instagram

Valtteri Bottas. Kariera i życie prywatne. Co wiadomo o tym fińskim kierowcy?