w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Kwaśniewski szczerze o wojnie i Władimirze Putinie. „To jest bardzo niebezpieczne”

Były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski przeanalizował słowa Putina, które padły z jego ust w trakcie święta 9 maja. Padły zaskakujące wnioski.

wojna na ukrainie kwaśniewski onet
Były prezydent Polski nie ma nadziei. Putin postawił wszystko na jedną kartę. Fot. YouTube / Onet Rano (screen z rozmowy)

Prezydent Aleksander Kwaśniewski regularnie pojawia się u swojej córki Aleksandry na jej profilu na Instagramie. To nowa formuła kontaktu z internautami, którą córka byłej głowy państwa nazwała „Co powie tata”. Tym razem tematem było przemówienie Putina z 9 maja.

Kwaśniewski o Putinie i nowej formie ataku rosyjskiej propagandy

To już trzeci raz, jak były prezydent Aleksander Kwaśniewski pojawia się na Instagramie swojej córki. Jak widać nowy cykl audycji na żywo został pozytywnie przyjęty przez internautów korzystających z tego portalu.

Wojna na Ukrainie stała się powodem, dla którego Ola Kwaśniewska postanowiła dać użytkownikom internetu okazję do spotkań z ojcem, który nie jest już czynnym uczestnikiem krajowej polityki.

Były prezydent Polski gościł u córki na Instagramie trzeci raz. Tym razem tematem była ostatnia przemowa Putina z 9 maja na Placu Czerwonym. Kwaśniewski ma dość interesujące wnioski na temat zachowania prezydenta Federacji Rosyjskiej. Sporo słów, które wówczas padły z ust Putina, niepokoją byłą głowę państwa polskiego.

Aleksander Kwaśniewski miał przez niemal 50 minut okazję odpowiedzieć na wiele pytań, które zadali internauci. Nie wszyscy jednak dostali odpowiedź, bo pytań było zbyt wiele. Jedną z ciekawszych była prośba o analizę tego, czy Władimir Putin jest w ogóle w stanie sięgnąć po atomowe rozwiązanie konfliktu na Ukrainie.

Putin powiedział, że otoczy opieką rodziny żołnierzy, którzy zginęli. Przyznaje się, że nie to jest operacja bez ofiar. Są ofiary i trzeba będzie pomóc tym rodzinom. Poszedł sygnał do Rosjan, że jednak coś tu tracimy, że to nie jest takie wszystko bezbolesne, przemyślane – przyznał były prezydent.

„Poszedł sygnał do Rosjan, że jednak coś tu tracimy”

Trzeci odcinek „Co powie tata” Ola Kwaśniewska wyemitowała zaledwie kilka dni po wojskowej paradzie z okazji Dnia Zwycięstwa w Moskwie. Jej ojciec miał więc wiele czasu, by możliwie jak najdokładniej ocenić od początku do końca wszystko to, co padło z ust Putina na placu Czerwonym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Zdaniem byłego prezydenta Polski Władimir Putin nie tyle nie ogłosił żadnego zwycięstwa (na które liczył), ale nie mógł tego zrobić. To dla Polski dobra wiadomość, bo oznacza, że Putin ma świadomość, że sprawy na Ukrainie idą nie po jego myśli.

To wystąpienie było defensywne, bez ogłoszenia zwycięstwa. Natomiast pokazuje nową linię ataku propagandy rosyjskiej. On już nie oskarża Ukrainy o nazizm, ale generalnie, co jest bardzo niebezpieczne, o spisek zachodu i spisek NATO wobec Rosji. Że celem zachodu jest zniszczenie Rosji – powiedział Kwaśniewski.

Zdaniem Kwaśniewskiego prezydent Federacji Rosyjskiej świadomy porażki już teraz przygotowuje cały naród na pogodzenie się z nią. Jego zdaniem, mimo przyznania się do tego, propaganda nadal była pełna kłamstw i półprawd.

Przeniesienie akcentu z Ukrainy na zachód pokazuje, że to jest argumentacja trochę na przypadek, jak się nie będzie wiodło. Bo przegrać z Ukrainą to jest wstyd dla Rosjan, no ale już z Zachodem to nie, bo Zachód jest silny, jeszcze przy wsparciu amerykańskim – stwierdził były prezydent.

Internauci pod nagraniem na Instagramie wyrazili wielką aprobatę dla całego cyklu z ojcem Oli Kwaśniewskiej. Niektórzy domagają się też, aby pojawił się kolejny z jej matką i jednocześnie byłą pierwszą damą. To tylko niektóre z komentarzy:

  • Jak zawsze fantastyczny live 😍👍 dziękuję i czekam na kolejne ❤️ pozdrawiam 😊
  • Bardzo dziękuję i proszę o więcej. A może Tata zechciałby być prezydentem raz jeszcze?
  • Dziękuję było miło posłuchać rzeczowych odpowiedzi ❤️
  • Jedyne live’y które oglądam ❤️ pozdrawiam
  • Serdecznie pozdrawiam całą rodzinę. Chcemy live’a z mamą również 💙

Jarosław Kaczyński podjął istotną decyzję. „Wniosek złożyłem, został przyjęty”

zus polski ład zapaść 500 plus

Strajk w ZUS w całej Polsce. 500+ i emerytury zagrożone? Rzecznik instytucji komentuje