w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Wojna na Ukrainie. Aleksander Kwaśniewski jest zdruzgotany. „Spodziewam się najgorszego”

Sytuację na Ukrainie skomentował między innymi były prezydent Aleksander Kwaśniewski, który udzielił obszernego wywiadu dziennikowi „Fakt”.

wojna na ukrainie kwaśniewski onet
Były prezydent Polski nie ma nadziei. Putin postawił wszystko na jedną kartę. Fot. YouTube / Onet Rano (screen z rozmowy)

Mija pół miesiąca, odkąd na Ukrainie rozpoczęły się działania wojenne po inwazji Rosji. Cały świat patrzy w ten rejon świata z zapartym tchem nie wiedząc, jak dalej potoczą się losy naszego sąsiada. Sytuację na Ukrainie skomentował między innymi były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Wojna na Ukrainie. Kwaśniewski: „Putin oderwał się od rzeczywistości”

Po Putinie spodziewam się najgorszego. Jest zdolny przeprowadzić atak rakietowy na Kijów i zniszczyć obiekty administracji państwowej, aby osiągnąć swój cel – przyznaje ze smutkiem były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Na Ukrainie w ostatnich dniach rzeczywiście sporo się dzieje. Były prezydent Polski przyznał w rozmowie z dziennikarzami „Faktu„, że Władimir Putin obecnie ma jakąś obsesję i postanowił pod koniec swojego życia zapisać się na kartach historii.

Jakie plany ma Putin zdaniem Kwaśniewskiego? Przede wszystkim pragnie, aby w podręcznikach od historii pisano o nim, że dokonał odbudowy wielkiego, potężnego rosyjskiego imperium. przejścia do historii jako człowiek, który odbudował imperialną potęgę Rosji.

Obecna wojna niestety nie idzie po jego myśli i nic już nie jest w stanie uratować i tak już słabej reputacji prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Jakim wynikiem skończy się wojna na Ukrainie? Kwaśniewski ujawnia

Były prezydent Polski stwierdził jednoznacznie, że sankcje są oczywiście silne i uderzające mocno w gospodarkę Rosji, ale Putin nie za bardzo jest tym przejęty. Nigy bowiem nie martwił się na serio o to, że jego rodacy mają braki i nie żyją zamożnie.

To zła wiadomość dla całego świata. (…) Nie ma odważnych w jego najbliższym otoczeniu, którzy mogliby go zatrzymać – stwierdza „Faktowi” Kwaśniewski. Nie da się ukryć, że od dawna przywódcy na świecie mają nadzieję, że ktoś Putinowi w końcu powie STOP.

W słowach Aleksandra Kwaśniewskiego jest jednak mała dawka optymizmu. O ile Putin może rzeczywiście zająć w dłuższym okresie sporą część Ukrainy, to w momencie wkroczenia do Kijowa nie daje jego wojskom nadziei. – Ulicznych walk o zdobycie stolicy Ukrainy Rosjanie nie wygrają – przekonuje Kwaśniewski.

Putin po latach władzy stracił kontakt z rzeczywistością. Może robić rzeczy bardzo złe. To jego fatalny historycznie błąd – powiedział był prezydent wcześniej w rozmowie z Biznes Misją.

Źródło: Fakt

amerykański dron nad polską

Gigantyczny wojskowy dron od wielu godzin lata nad Polską. Można obserwować go przez internet

polish businesswomen awards ibisz mołek kalata maffashion

Burbonik.pl partnerem medialnym XV Gali Polish Businesswomen Awards. Oto kilka zdjęć z wydarzenia