w , ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Pożar w siedzibie TVP w Warszawie. Na miejscu pojawiło się 14 zastępów straży pożarnej

Późną nocą z niedzieli na poniedziałek na terenie kompleksu TVP przy ul. Woronicza w Warszawie wybuchł groźny pożar. Gaszono go przez kilka godzin.

pożar w siedzibie tvp woronicza
Fot. Adrian Grycuk CC BY-SA 3.0 pl / opracowanie własne

Pożar w siedzibie TVP wybuchł nagle i pod osłoną nocy w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jak dowiadujemy się z doniesień rozgłośni radiowej „Radio Dla Ciebie„, przyczyną było zapalenie się fragmentu wystroju sceny na terenie hali produkcyjnej, gdzie kręcony był serial.

Pożar w siedzibie TVP. Na miejscu pojawiło się sporo wozów straży pożarnej

Tuż po zgłoszeniu na Woronicza pojawiło się pierwsze sześć zastępów straży pożarnej. Do zdarzenia miało dojść około 1 w nocy w nocy z 26 na 27 czerwca na terenie jednej z hal nagraniowych położonych blisko głównej siedziby Telewizji Polskiej. Zapłonowi uległ element scenografii.

Strażacy gasili pożar przez sześć godzin. Przyczyny podpalenia nie zostały jeszcze ustalone. Jak poinformował media Bogdan Smoter, przedstawiciel stołecznej straży pożarnej. Płomienie pojawiły się w budynku położonym przy ul. Samochodowej 2/4.

Do pożaru doszło na wystroju sceny do filmu w obiekcie TVP. To jest duży hangar, w tym hangarze znajduje się scena z wyposażeniem, tam coś się po prostu zapaliło – przekazał dziennikarzom stacji „RDC” strażak. Akcja gaszenia pożaru zakończyła się dopiero po godz. 7 rano. Podczas akcji nie ucierpiała ani jedna osoba.

Źródło: Radio ZET, RDC

stadion zawalił się kolumbia

Drastyczne nagranie z Kolumbii. Zawalił się stadion. 500 osób rannych, kolejne 5 nie żyje

dopłaty do węgla dla kogo

Dopłaty do węgla 2022. Dla kogo program? Kto dostanie pieniądze? Ustawa mówi jasno