w ,

Drastyczne nagranie z Kolumbii. Zawalił się stadion. 500 osób rannych, kolejne 5 nie żyje

Podczas corridy w Espinal w Kolumbii zawaleniu uległa część stadionu. Co najmniej 5 osób nie żyje, a 500 zostało rannych. Nagranie zdarzenia jest szokujące.

stadion zawalił się kolumbia
Fot. Twitter

Już 5 osób poniosło śmierć, a setki zostały ranne w wyniku tragicznego zdarzenia w Kolumbii. W trakcie walki byków na stadionie nagle zawaliła się trybuna. O tym wszystkim dowiadujemy się z relacji lokalnych mediów. W sieci pojawiły się również nagrania.

Kolumbia. Stadion zawalił się. Setki rannych i kilka ofiar śmiertelnych

Wspomniane walki byków odbywały się na stadionie w miejscowości El Espinal (w centralno-zachodniej części kraju) oddalonej od stolicy kraju o około 150 km. Drewniana konstrukcja obiektu nagle zawaliła się. Ludzie spadli z wysokości, reszta została przygnieciona przez spadające elementy konstrukcji.

W mediach społecznościowych widać już pierwsze nagrania tego tragicznego zdarzenia. Każde pokazuje je z różnej perspektywy. Niektóre fragmenty filmów są niestety drastyczne.

Jak ujawnił lokalnym mediom gubernator Tolimy Jose Ricardo Orozco, wśród ofiar są na pewno dwie kobiety, jeden mężczyzna i jeden nieletni. Kryzys związany z wydarzeniem został już opanowany

Rannych było tak dużo, że karetki pogotowia musiały przyjechać na miejsce katastrofy z okolicznych miejscowości, między innymi z Melgar i Ibaque. Informację o tym, że rannych jest ponad pół tysiąca osób, podał lokalny dziennik El Tiempo.

Byk, który był gwiazdą corridy, po zawaleniu się części stadionu uciekł i wybiegł na ulice miasta. Spowodowało to panikę wśród mieszkańców. W całym mieście obecnie trwa stan alarmowy.

Źródło: Twitter, BBC

jaworow ukraina ostrzał atak

Atak rakietowy 30 km od polskiej granicy. Pociski wystrzelono z okrętów na Morzu Czarnym

pożar w siedzibie tvp woronicza

Pożar w siedzibie TVP w Warszawie. Na miejscu pojawiło się 14 zastępów straży pożarnej