w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

„Koniec tego dobrego”. Stanowcze słowa zdenerwowanego Kaczyńskiego na spotkaniu w Płocku

W trakcie podróży polityków po Polsce i spotkań z mieszkańcami dochodzi czasami do dziwnych sytuacji. Tym razem prezes PiS zdenerwował się będąc w Płocku.

Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki odbywają właśnie liczne podróże po Polsce. Spotykają się z mieszkańcami w celu przekonania ich do głosowania na PiS. Jednak według ostatnich sondaży opinii rząd Zjednoczonej Prawicy nie ma wielkich szans na trzecią kadencję i większość w Sejmie.

Kaczyński odgraża się UE: „Koniec tego dobrego!”

Jeszcze niedawno wicepremier w rządzie, a dziś ponownie zwykły poseł i prezes partii rządzącej, w ostro zarefował na ostatnie doniesienia z Unii Europejskiej. Słowa, które skierował do mieszkańców Płocka, były bardzo stanowcze i widać było, że Kaczyński wyraźnie się zdenerwował. Był jednak mocno oklaskiwany, bo wszystkie zgromadzone osoby należały do grona sympatyków.

Myśmy wykazali maksimum dobrej woli. Z punktu widzenia traktatów nie mamy żadnych obowiązków, żeby słuchać Unii w sprawie wymiaru sprawiedliwości – można było usłyszeć w trakcie spotkania prezesa PiS z mieszkańcami Płocka. Słowa te od razu wywołały burzę w sieci. Chodzi oczywiście o Krajowy Plan Odbudowy, z którego środki są zablokowane.

To moje indywidualne zdanie, partyjnego jeszcze nie ma. Jest krótkie: koniec tego dobrego – te słowa padły nagle z mównicy. Zgromadzeni zaczęli klaskać. Zdaniem prezesa PiS, partia rządząca spełniła postulaty stawiane przez Komisję Europejską. Środków jednak nadal jak nie było, tak nie ma.

Dostało się też samej Unii Europejskiej, która w obecnym kształcie zdaniem szefa PiS jest szkodliwa. Była jednak dobrym pomysłem tych, którzy tworząc ją odwoływali się do chrześcijaństwa i wartości. Zdaniem Kaczyńskiego obecnie jest ona tylko „nośnikiem lewackiej ideologii„.

Tłumy niezadowolonych obywateli powitały prezesa

Jak donoszą media, nie każdemu udaje się dostać na spotkania z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Z kolei te osoby, które się dostają, to zazwyczaj wyborcy PiS. Szef partii rządzącej powiedział mieszkańcom Płocka, że bez względu na wszystkie problemy i kryzysy, Polacy są dziś o 30 proc. bogatsi, niż przed jego rządami

Przy okazji Kaczyński wskazał, kto najwięcej w Polsce kradł i marnotrawił publicznych środków. To oczywiście dzisiejsza opozycja, czyli tzw. poprzednicy. Z kolei rząd PiS-ZP nazwany został przez niego najbardziej empatycznym względem obywateli.

Nie wszyscy przyjęli dobrze wizytę prezesa PiS w Płocku. Pod wejściem do budynku, w którym odbyła się wizyta, zgromadziła się spora grupa niezbyt zadowolonych Polaków, którzy wykrzykiwali mniej lub bardziej niecenzuralne hasła.

druga dawka szczepionki kiedy w innym punkcie po jakim czasie

Czwarta dawka szczepionki. Lekarze ujawnili, kto bezwzględnie nie może jej przyjąć

PILNE. 3 tys. zł nowego dodatku dla rodzin. Rząd podjął decyzję późnym wieczorem