w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

„Koniec tego dobrego”. Stanowcze słowa zdenerwowanego Kaczyńskiego na spotkaniu w Płocku

W trakcie podróży polityków po Polsce i spotkań z mieszkańcami dochodzi czasami do dziwnych sytuacji. Tym razem prezes PiS zdenerwował się będąc w Płocku.

Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki odbywają właśnie liczne podróże po Polsce. Spotykają się z mieszkańcami w celu przekonania ich do głosowania na PiS. Jednak według ostatnich sondaży opinii rząd Zjednoczonej Prawicy nie ma wielkich szans na trzecią kadencję i większość w Sejmie.

Kaczyński odgraża się UE: „Koniec tego dobrego!”

Jeszcze niedawno wicepremier w rządzie, a dziś ponownie zwykły poseł i prezes partii rządzącej, w ostro zarefował na ostatnie doniesienia z Unii Europejskiej. Słowa, które skierował do mieszkańców Płocka, były bardzo stanowcze i widać było, że Kaczyński wyraźnie się zdenerwował. Był jednak mocno oklaskiwany, bo wszystkie zgromadzone osoby należały do grona sympatyków.

Myśmy wykazali maksimum dobrej woli. Z punktu widzenia traktatów nie mamy żadnych obowiązków, żeby słuchać Unii w sprawie wymiaru sprawiedliwości – można było usłyszeć w trakcie spotkania prezesa PiS z mieszkańcami Płocka. Słowa te od razu wywołały burzę w sieci. Chodzi oczywiście o Krajowy Plan Odbudowy, z którego środki są zablokowane.

To moje indywidualne zdanie, partyjnego jeszcze nie ma. Jest krótkie: koniec tego dobrego – te słowa padły nagle z mównicy. Zgromadzeni zaczęli klaskać. Zdaniem prezesa PiS, partia rządząca spełniła postulaty stawiane przez Komisję Europejską. Środków jednak nadal jak nie było, tak nie ma.

Dostało się też samej Unii Europejskiej, która w obecnym kształcie zdaniem szefa PiS jest szkodliwa. Była jednak dobrym pomysłem tych, którzy tworząc ją odwoływali się do chrześcijaństwa i wartości. Zdaniem Kaczyńskiego obecnie jest ona tylko „nośnikiem lewackiej ideologii„.

Tłumy niezadowolonych obywateli powitały prezesa

Jak donoszą media, nie każdemu udaje się dostać na spotkania z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Z kolei te osoby, które się dostają, to zazwyczaj wyborcy PiS. Szef partii rządzącej powiedział mieszkańcom Płocka, że bez względu na wszystkie problemy i kryzysy, Polacy są dziś o 30 proc. bogatsi, niż przed jego rządami

Przy okazji Kaczyński wskazał, kto najwięcej w Polsce kradł i marnotrawił publicznych środków. To oczywiście dzisiejsza opozycja, czyli tzw. poprzednicy. Z kolei rząd PiS-ZP nazwany został przez niego najbardziej empatycznym względem obywateli.

Nie wszyscy przyjęli dobrze wizytę prezesa PiS w Płocku. Pod wejściem do budynku, w którym odbyła się wizyta, zgromadziła się spora grupa niezbyt zadowolonych Polaków, którzy wykrzykiwali mniej lub bardziej niecenzuralne hasła.

kaczyński na prezydenta

Sensacyjne wieści na temat Kaczyńskiego. Pójdzie na całość? „Powinien być brany pod uwagę”

PILNE. 3 tys. zł nowego dodatku dla rodzin. Rząd podjął decyzję późnym wieczorem