w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Sensacyjne wieści na temat Kaczyńskiego. Pójdzie na całość? „Powinien być brany pod uwagę”

Jarosław Kaczyński odszedł z rządu, ale chyba nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w polityce. Posłowie PiS namawiają go, by zdecydował się pójść na całość.

kaczyński na prezydenta

Czy Jarosław Kaczyński ulegnie namowom posłów Prawa i Sprawiedliwości i zdecyduje się sięgnąć po najwyższy urząd w państwie? Czy w ogóle marzy o tym, by zostać prezydentem Polski? Jego otoczenie twierdzi, że w partii nie ma lepszego kandydata.

Jarosław Kaczyński wystartuje na prezydenta? Tego chcą posłowie PiS

Koledzy i przyjaciele partyjni Jarosława Kaczyńskiego już teraz zastanawiają się, kto po Andrzeju Dudzie przejmie pałac na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ich zdaniem jest tylko jeden najlepszy kandydat na prezydenta kraju. To właśnie prezes Prawa i Sprawiedliwości, który kilka dni temu odszedł po cichu z rządu.

73-letni już Kaczyński zamierza również oddać partie w nowe ręce i zrezygnować z bycia szefem ugrupowania. Wtedy zostanie tylko zwykłym posłem zasiadającym jak inni jego przyjaciele w Sejmie.

Publicyści i dziennikarze już teraz zastanawiają się, czemu prezes rezygnuje ze wszystkich stanowisk. Czy chce iść na polityczną emeryturę, czy też szykuje się do startu w wyborach prezydenckich?

„Piękne zwieńczenie politycznej kariery”

Sam Kaczyński nie ukrywa, że obecnie jego celem jest zwycięstwo w wyborach parlamentarnych w 2023 roku i trzecia kadencja PiS. Sondaże są dla partii jednak bezlitosne. Wszystko wskazuje na to, że zawirowania gospodarcze i chudnące portfele Polaków przełożą się na spadki poparcia i w efekcie utratę władzy lub w najlepszym wypadku brak większości.

Era Andrzeja Dudy skończy się, bo w Polsce prezydent może sprawować urząd tylko dwa razy pod rząd. Posłowie PiS są zdania, że wystartować powinien właśnie Kaczyński lub ewentualnie Beata Szydło, która była dużo popularniejsza od premiera Morawieckiego i będąc szefową rządu wywindowała poparcie do poziomu niemal 50 proc.

– Na pewno politykiem, który ma potężne doświadczenie, ma ogromne sukcesy i byłby świetnym prezydentem, jest Jarosław Kaczyński. Powinien być brany pod uwagę, jeśli chodzi o prezydenckie rozdanie – przyznał w rozmowie z dziennikarzami poseł PiS Tadeusz Cymański. Jego zdaniem prezydentura ta może stanowić „piękne zwieńczenie politycznej kariery” prezesa PiS.

znęcanie nad zwierzętami bił psa miotłą dramat psa

Bił psa miotłą. Zdradziło go odbicie w lustrze… Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

„Koniec tego dobrego”. Stanowcze słowa zdenerwowanego Kaczyńskiego na spotkaniu w Płocku