w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Bohdan Łazuka. Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia. „Chciałbym jeszcze pożyć”

Czy zobaczymy jeszcze artystę w przestrzeni publicznej? Niepokojące słowa dają do myślenia. Fani aktora są zmartwieni.

bohdan łazuka wiek kabaret koronawirus ile ma lat dzieci żona
Fot. Baltmedia (CC BY-SA 4.0)

Bohdan Łazuka to bez wątpienia wielka, lubiana gwiazda kina. Niestety w ostatnich miesiącach nie wiemy za bardzo, co się z nim dzieje. Czy zobaczymy go jeszcze w przestrzeni publicznej? Niepokojące słowa artysty dają do myślenia.

Bohdan Łazuka cierpi z powodu koronawirusa. „Siedzę w domu”

Jeszcze nie tak dawno dusza towarzystwa i stały bywalec mediów. Starsi widywali go w Kabarecie Starszych Panów lub w kabarecie Olgi Lipińskiej. Nie trzeba przypominać wielkich ról w „Poszukiwany poszukiwana” i „Halo Szpicbródka„. Co dziś dzieje się z aktorem?

Bohdan Łazuka jest już na zasłużonej emeryturze, ale ostatnie doniesienia i jego słowa budzą niepokój. Epidemia, jak można zrozumieć, mocno skomplikowała życie artysty. Z tego powodu całkowicie zaprzestał spotykania się ze swoimi przyjaciółmi. W święta siedział przy stole jedynie z żoną, w ogóle nigdzie się nie rusza.

Człowiek już nie ma tej emocji, którą miał kiedyś przy świętach, które rzeczywiście były radosne. Teraz jak większość rodaków siedzę w domu – wyznał Łazuka w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu„.

„Ludzie myślą, że są nieśmiertelni”

Ja się niczego nie boję, bo jestem zaszczepiony dwukrotnie. Ale znając też niesubordynację moich kochanych rodaków, nigdzie nie wychodzę. Ludzie myślą, że są nieśmiertelni, a ja mimo wszystko chce jeszcze parę lat pożyć – przyznał ze smutkiem znany aktor.

Sytuacja Łazuki pokazuje to, o czym wielokrotnie media donosiły. Pandemia kompletnie wywróciła życie artystów i był to dla nich bez cienia wątpliwości dramatyczny czas. Tylko nieliczni umieli sobie poradzić i się dopasować do nowej rzeczywistości.

83-letni aktor zniknął ze szklanego ekranu na dobre. Prawdopodobnie tak już pozostanie i nie zobaczymy go już takiego, jakim go pamiętamy z ról kabaretowych. –  Jak na starego emeryta przystało, siedzę sobie w domu – przyznał artysta.

Aktualnie Bohdan Łazuka pobiera wraz z żoną niewielkie świadczenie emerytalne i spokojnie żyje z dnia na dzień. Jego dzieci wyniosły się poza Polskę.

Źródło: se.pl

Roksana Węgiel pod prysznicem. Fotografia trafiła do internetu. Posypały się komentarze

kaczyński poparcie pis ibris sondaż

Kaczyński otrzymał tragiczną wiadomość. Tak fatalnie nie było od wielu miesięcy