w , ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Roksana Węgiel pod prysznicem. Fotografia trafiła do internetu. Posypały się komentarze

12-letnia dziewczynka z „The Voice Kids” przeszła niesamowitą metamorfozę. Dziś w niczym nie przypomina tamtej Roksany. Na jej Instagramie pojawiło się nietypowe zdjęcie…

Roksana Węgiel ma zaledwie nieco ponad 17 lat, a sporo Polaków wciąż widzi w niej małą dziewczynkę z programu „The Voice Kids”. Internautów zadziwiło jej ostatnie zdjęcie, które zrobiono jej pod prysznicem.

Roksana Węgiel pod prysznicem. Zdjęcie pojawiło się na jej Instagramie

Dziewczyna nie ma jeszcze 18 lat, ale już jest prawdziwą gwiazdą. Jej mama narzekała nie tak dawno, że wszyscy w Polsce już traktują ją jak osobę dorosłą, choć to wciąż jeszcze nastolatka. Rzeczywiście Roksana Węgiel zmienia się na naszych oczach w prawdziwego łabędzia, a niektórzy nie mogą jej poznać.

Roksana Węgiel jest niezwykle młoda, ale jej kariera nabrała niesamowitego rozpędu. W dodatku jej głos zawstydza spore grono innych artystek w naszym kraju. Węgiel to dziś prawdziwa gwiazda estrady i show-biznesu, do którego to świata weszła z wielkim impetem.

Młoda piosenkarka na naszych oczach przeszła nie tylko niesamowitą metamorfozę i w niczym już nie przypomina tamtej Roksany – zwyciężczyni „The Voice Kids„. Na jej profilu na Instagramie pojawiają się od pewnego czasu również coraz bardziej śmiałe fotki. Nie wszystkim się to podoba, a dyskusja na ten temat w internecie wciąż trwa.

Roksana kolejny raz wrzuciła na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie, które wszyscy wzięli na języki. Widać na nim, jak stoi… pod prysznicem w odważnym makijażu. Niektórzy z komentujących zdjęcie fanów zauważyli też, że artystka przefarbowała włosy na dużo ciemniejsze.

17-letnia piosenkarka spowodowała, że o zdjęciu mówią teraz wszyscy fani i piszą o tym tabloidy. Czy w tym wieku wypada jej prezentować swoje wdzięki, czy jest na to jeszcze za wcześnie? Co ciekawe, niektórzy jej fani zauważyli, że młoda gwiazda może korzystać z uroków medycyny estetycznej.

Jedno jest pewne. Fotka stała się hitem sieci, bo polubiło ją prawie 62 tys. osób. Nie ma jak widać znaczenia wiek. Roksana kolejny raz pokazała, że potrafi wzbudzić zainteresowanie. Post zawierał reklamę kosmetyków marki Stars from the Stars, której Roksana jest ambasadorką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel)

janusz sanocki nie żyje koronawirus poseł na sejm viii kadencji

Znana modelka popełniła samobójstwo. Miała 31 lat. Ujawniono, dlaczego to zrobiła

bohdan łazuka wiek kabaret koronawirus ile ma lat dzieci żona

Bohdan Łazuka. Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia. „Chciałbym jeszcze pożyć”