w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Kaczyński zaatakował Beatę Kozidrak. Ostre słowa. „To jest zupełnie bezczelne…”

Liderka zespołu Bajm została skrytykowana przez prezesa PiS. Poszło o sądownictwo i wyrok, który gwiazda usłyszała po tym, jak wsiadła za kierownicę po spożyciu alkoholu.

kaczyński kozidrak włocławek ostre słowa
Fot. Serecki - Praca własna (CC BY-SA 4.0)

25 czerwca Jarosław Kaczyński przemówił podczas spotkania z członkami Prawa i Sprawiedliwości we Włocławku (kujawsko-pomorskie). Wiele miejsca poświęcił polskiemu sądownictwu i jego niskiej jakości. W pewnym momencie mocno dostało się piosenkarce Beacie Kozidrak.

Kaczyński ostro o Beacie Kozidrak: „To jest zupełnie bezczelne”

Jarosław Kaczyński odwiedził Włocławek, gdzie spotkał się z członkami lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie to odbyło się w ramach mobilizacji przed wyborami parlamentarnymi, które mają odbyć się planowo w 2023 roku.

Spora część spotkania dotyczyła niskiej jakości sądownictwa w Polsce, za co prezes PiS wini opozycję. jak przyznał, głównie Platforma Obywatelska położyła swoje ręce na sądach, a wydawane wyroki są skandaliczne, bo są w Polsce tzw. święte krowy, nad którymi opozycja otworzyła parasol ochronny.

Naprawdę nic nie mam przeciwko Beacie Kozidrak. Czy ona jest dobrą śpiewaczką, czy złą, to ja nie wiem, bo się nie znam. Ale uzasadnienie, że okolicznością łagodzącą w jej sprawie – jaka to sprawa, to państwo wiecie – jest fakt jej dorobku artystycznego… no proszę państwa – stwierdził Kaczyński.

Artyści i dziennikarze chronieni przez sądy?

To nie jest jedyny przypadek. Polityk przejechał na pasach starszą panią, tu dziennikarz twierdzi, że pani w dojrzałym wieku, po 70-tce, wbiegła na pasy, tu jeżdżą bez prawa jazdy, tu nie płacą podatków. Albo im się w ogóle nic nie robi, albo jest to symboliczne – powiedział Kaczyński.

Nawiązując do wszystkich wspomnianych osób publicznych i gwiazd telewizji Jarosław Kaczyński ostro podsumował swoje wystąpienie na temat jakości wyroków i stanu sądów. – Jest to po prostu zupełnie bezczelne. Sąd nie próbuje udawać, że przestrzega konstytucji i jakichś praw – powiedział ostro prezes partii rządzącej.

Prezes PiS ma złe zdanie o polskim wymiarze sprawiedliwości nie od dziś. Zmiany w sądownictwie były jednym z kluczowych punktów programu PiS w roku 2015, niestety niewiele udało się w tym systemie zmienić.

Polskie sądownictwo skrytykował niedawno również minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Stwierdził on, że „wraz z odejściem Beaty Szydło skończyło się zielone światło dla zmian w sądownictwie„. To oznacza, że między ministrem a premierem Morawieckim mocno iskrzy.

Źródło: YouTube

skuteczność szczepionek covid moderna pfizer astrazeneca po pierwszej dawce trzecia dawka druga dawka

Naukowcy biją na alarm! Niepokojące wieści na temat szczepionek. Będą potrzebne…

janusz sanocki nie żyje koronawirus poseł na sejm viii kadencji

Znana modelka popełniła samobójstwo. Miała 31 lat. Ujawniono, dlaczego to zrobiła