w ,

Znana modelka popełniła samobójstwo. Miała 31 lat. Ujawniono, dlaczego to zrobiła

Miała tylko 31 lat. Była za młoda, by odejść. Powodem była choroba psychiczna. Rodzina jest załamana, ale już zapowiada, że ta śmierc przyniesie dobre owoce.

janusz sanocki nie żyje koronawirus poseł na sejm viii kadencji

Znana amerykańska modelka i influencerka Niece Waidhofer popełniła samobójstwo. Od dawna miała problemy ze zdrowiem psychicznym, ale jednocześnie pomagała innym z takimi samymi problemami. Rodzina 31-latki jest zdruzgotana.

Niece Waidhofer nie żyje. Przyczyną śmierci było samobójstwo

– Niestety, Niece odebrała sobie życie po długiej walce z problemami ze zdrowiem psychicznym – poinformowała rodzina zmarłej. 31-latka zmarła w Houston (Texas, USA). Jej rodzina wspomina, że dziewczyna „była bardzo otwarta w stosunku do innych, jeśli chodzi o problemy, a nawet chciała pomóc tym, którzy również cierpieli z tych samych powodów, co ona„.

Na cześć modelki zostanie założona organizacja non-profit o nazwie „Peace from Niece„, która będzie działać na rzecz podnoszenia świadomości w zakresie zdrowia psychicznego i przyznawać granty na badania nad chorobami psychicznymi.

Niece była kimś więcej, niż tylko osobą zmagającą się z problemami – czytamy w oświadczeniu rodziny 31-latki. – Była piękna i miła, wrażliwa i zabawna, kreatywna i utalentowana, hojna i współczująca, rozważna i wymagająca – napisali bliscy.

Była gwiazdą mediów społecznościowych. Obserwowały ją miliony osób

Rodzina Niece zawsze była z niej dumna. Dziewczyna odpowiadała sama za swoją aktywność w sieci. Wszystkie posty na Instagramie pisała samodzielnie i robiła większość zdjęć bez wynajmowania profesjonalnego fotografa. Była w mediach społecznościowych kimś.

Jeśli chodzi o okoliczności jej śmierci, organy ścigania poinformowały lokalne media, że w zeszłym miesiącu otrzymały telefon od zaniepokojonego członka rodziny 31-latki. Prosił on, aby sprawdzić, czy modelka przebywa w swojej rezydencji w Houston. Wtedy znaleziono ją martwą.

Fani modelki zaniepokoili się już wcześniej, zanim pozbawiła siebie życia. Zaczęła ona usuwać masowo swoje posty z Instagrama. Obecnie widać tam tylko trzy zdjęcia. Wszystkie poprzednie usunęła, co zajęło jej kilka tygodni.

Choć pożegnanie z nią jest bardzo bolesne, pocieszamy się tym, że połączyła się z ojcem, trojgiem dziadków, wujkiem Rustym i ukochanym Puffem. Teraz może być sobą i wreszcie zaznać spokoju – napisali w oświadczeniu członkowie rodziny 31-latki.

kaczyński kozidrak włocławek ostre słowa

Kaczyński zaatakował Beatę Kozidrak. Ostre słowa. „To jest zupełnie bezczelne…”

Roksana Węgiel pod prysznicem. Fotografia trafiła do internetu. Posypały się komentarze