w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Kuzyn Kaczyńskiego ujawnił plany prezesa PiS. Opozycja załamana

Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego udzielił ciekawego wywiadu dziennikowi „Super Express”. Ujawnił w nim plany prezesa PiS odnośnie swojej przyszłości. Opozycja będzie załamana.

kuzyn kaczyńskiego jan maria tomaszewski o prezesie pis super express genialny strateg 120 lat

Kuzyn Kaczyńskiego, Jan Maria Tomaszewski, udzielił ciekawego wywiadu dziennikowi „Super Express”. Ujawnił w nim plany prezesa PiS odnośnie swojej przyszłości. To co powiedział zdziwiło wszystkich, a opozycja nie kryje niezadowolenia.

Kuzyn Kaczyńskiego o przyszłości prezesa

Jarosław Kaczyński po serii wyborczych zwycięstw przeżywa kolejną polityczną młodość. Nic mu nie robi to, że ma już na karku 71 lat i problemy zdrowotne. Jego plany zostały ujawnione przez kuzyna Jana Marię Tomaszewskiego.

Jan Maria Tomaszewski, jak każdy wie, to bardzo bliska osoba prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jest synem starszej siostry – Jadwigi Kaczyńskiej, matki prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Od czasu do czasu rozmawia z mediami, dzięki czemu więcej wiemy o tym, o czym myśli szef PiS.

„Genialny strateg. Będzie rządził do 120 lat”

Podczas wywiadu kuzyn Kaczyńskiego nazwał Jarosława „genialnym strategiem”. Przy okazji dostało się byłemu premierowi Donaldowi Tuskowi. Tomaszewski przyznał, że ten Jarkowi nie dorasta do pięt – czytamy w „Super Expressie”.

Okazuje się jednak, że z ust kuzyna Kaczyńskiego pada więcej informacji o zaletach prezesa. – Jest po prostu szalenie autentyczny, bardzo wiarygodny, ma wyjątkową inteligencję, to człowiek niesamowicie zdolny – stwierdza w wywiadzie Tomaszewski.

POLECAMY:
Banknot z Kaczyńskim. Szef NBP podpisał wzór. Kiedy trafi do obiegu?

Będzie rządził do 120 lat – twierdzi brat cioteczny prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Opozycja na pewno nie będzie z takiego obrotu spraw zadowolona, bo to by oznaczało prawie 50 kolejnych lat rządów PiS.

Rekonstrukcja rządu. Kaczyński wicepremierem?

Ostatnie doniesienia medialne nie przekonują nas, że do rządu Zjednoczonej Prawicy Jarosław Kaczyński wejdzie w roli wicepremiera. Jest jednak na to wielka szansa. Prezes dostanie wtedy, poza podwyżką wynagrodzenia, szereg nowych obowiązków.

POLECAMY:
Jarosław Kaczyński cierpi i słabnie? „To widać gołym okiem”

Ma nadzorować pracę resortów siłowych, dlatego będzie uważnie przyglądał się poczynaniom Zbigniewa Ziobry, Mariusza Kamińskiego i Mariusza Błaszczaka. Potem przyjdzie czas surowych rozliczeń.

Źródło: Super Express, Onet

karty pre-paid podatek karta przedpłacona komornik 2021 morawiecki

Rząd zabierze nam kolejne pieniądze. Celuje w posiadaczy telefonów na kartę

Zmarła matka premiera. Miała 79 lat. Stracił najważniejszą kobietę w swoim życiu