w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA!

Ostateczny wyrok sądu w sprawie Beaty Kozidrak. Decyzja jest już prawomocna

Wyrok jest już prawomocny. Sąd nie zgodził się na zaostrzenie kary i utrzymał wyrok. To oznacza, że piosenkarka będzie musiała zapłacić sporą sumę.

beata kozidrak pijana co jej grozi instagram
Czy Beata Kozidrak po wpadce wróci jeszcze na scenę? Raczej nie przeszkodzi jej to w karierze wokalnej; Fot. YouTube / teledysk Beata - Ruchome Wydmy LINK

Sąd Okręgowy w Warszawie na posiedzeniu 8 sierpnia odniósł się do wniosku prokuratora o zaostrzenie kary dla piosenkarki Beaty Kozidrak. Chodzi o jej jazdę samochodem po spożyciu alkoholu. Rano wyrok ostateczny zapadł i jest to decyzja prawomocna.

Beata Kozidrak. Sąd wydał ostateczny wyrok na piosenkarkę

Jak donoszą media, sąd utrzymał w mocy poprzednio wydany wyrok skazujący Beatę Kozidrak za słynną jazdę samochodem po spożyciu alkoholu. Wyrok jest prawomocny, a to oznacza, że sąd nie zgodził się na zaostrzenie kary. Tego domagała się prokuratura uważając, że ta jest zbyt niska względem popełnionego czynu.

Kolejna rozprawa odbyła się o poranku 8 sierpnia w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Sędzia Grzegorz Miśkiewicz postanowił odrzucić prośby prokuratury o zaostrzenie kary i utrzymał w mocy wcześniej wydany na artystkę wyrok.

Przypomnijmy, że około 3 miesiące temu sąd pierwszej instancji nałożył na Kozidrak karę w wysokości 200 stawek dziennych (250 zł każda) oraz zakaz prowadzenia pojazdów na 5 lat. Liderka zespołu „Bajm” ma też wesprzeć kwotą 20 tys. zł Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Wyrok zapadł po tym, jak 1 września ubiegłego roku w godzinach wieczornych zatrzymano Beatę Kozidrak na warszawskim Mokotowie. Jechała ona samochodem po spożyciu alkoholu, a badanie krwi wykazało 2 promile w wydychanym powietrzu.

Prokuratura domagała się wyższej kary, ponieważ jej zdaniem „zbyt niska kara powoduje, że nie spełnia ona swojej funkcji w zakresie prewencji ogólnej i szczególnej i nie zaspokoi społecznego poczucia sprawiedliwości„.

lech wałęsa szpital

Lech Wałęsa przewieziony do szpitala. Przyczyną było nagłe zasłabnięcie

abonament kontrola nie wpuszczać urząd skarbowy blokada konta

Skarbówka masowo blokuje konta telepajęczarzom. Ujawniamy, kim są i jakie grożą im kary