w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Przerażające wieści z Ukrainy! Ten kraj chce włączyć się do wojny. Chcą pomóc Putinowi wygrać

Odwieczny wróg Stanów Zjednoczonych wyciąga pomocną dłoń Władimirowi Putinowi. To, co mu zaoferowano, może zmienić przebieg tej wojny na niekorzyść Ukrainy.

korea północna ukraina 100 tys. żołnierzy

Władimir Putin tego się chyba nie spodziewał. Ofertę, jaką właśnie otrzymał, potraktował bardzo poważnie. Kolejny kraj chce wesprzeć jego armię i wysłać gigantyczną liczbę żołnierzy, by walczyli z Ukraińcami.

100 tys. żołnierzy wesprze Putina? Mają walczyć z Ukraińcami

Prezydent Rosji poważnie rozważa zacieśnienie relacji po tym, jak przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un zaoferował gigantyczną pomoc. Chodzi nawet o 100 tys. żołnierzy, których chce wysłać na Ukrainę, by pomogli Rosjanom wygrać wojnę. To nie jest dobra wiadomość dla Ukraińców.

O sprawie po raz pierwszy poinformował portal „Daily Mail„, który z kolei podał dalej informacje ujawnione przez rosyjską agencję informacyjną Regnum. W zamian za tak dużą pomoc przywódca Korei Północnej liczy na zniesienie części sankcji oraz poprawienie relacji handlowych z Rosją. Chodzi przede wszystkim o zakup energii i zboża.

100 tys. żołnierzy z Korei Północnej ma zasilić szeregi poobijanych w walkach separatystów z Donbasu i Ługańska. To tam obecnie toczą się najbardziej zacięte walki, a Rosjanie są w totalnej rozsypce, odkąd na Ukrainę dotarły wyrzutnie amerykańskie HIMARS.

Ukraińcy radzą sobie coraz lepiej i zyskują przewagę

Korea Północna przesłała już swoją propozycję oficjalnymi kanałami dyplomatycznymi. W pakiecie ze 100 tysiącami żołnierzy Korea chce też dostarczyć liczne grupy pracowników, którzy mają po wygranej przez Rosję wojnie pomagać w odbudowie zniszczeń. Jeśli żołnierze będą mieli ochotę wstąpić do rosyjskiej armii, też dostaną zielone światło od dyktatora.

Nie powinniśmy się wstydzić przyjęcia wyciągniętej do nas ręki przez Kim Dzong Una. Istnieją doniesienia, że ​​100 tys. północnokoreańskich ochotników jest gotowych przybyć i wziąć udział w konflikcie – można było usłyszeć również na antenie rosyjskiej stacji Rossija 1.

Zdaniem rosyjskim komentatorów i publicystów propozycja jest nie do odrzucenia, a żołnierze Kim Dzong Una na pewno bez większych kłopotów poradzą sobie na tej wojnie, bo cechuje ich wielka odporność, brak większych wymagań oraz wielka motywacja.

Rosja być może przyjmie z radością zaproponowaną ofertę Kim Dzong Una, ponieważ Ukraina w ostatnich tygodniach przejmuje inicjatywę i swoimi działaniami zmusza Rosję do przerzucania wojsk z jednego miejsca na drugie. To Ukraińcy narzucają obecnie tempo rozwoju wydarzeń.

elvis presley śmierć ostatni występ ostatnie nagranie love me tender

Elvis Presley. Tak wyglądał jego ostatni występ na moment przed śmiercią. ZOBACZ NAGRANIE

bezwarunkowy dochód podstawowy gwarantowany od kiedy w polsce senat warunki emerytura

Świadczenia socjalne do całkowitej likwidacji? Ujawniono nowe pomysły