w

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Zabito córkę tego, który kazał Putinowi atakować Ukrainę. Będzie odwet? „Kijów się zatrzęsie”

W zamachu w Moskwie zginęła córka Aleksandra Dugina, głównego ideologa rosyjskiego neoimperializmu, który doprowadził Putina do rozpoczęcia inwazji na Ukrainę.

daria dugina kto to
Fot. Twitter

– Tylko bezpośrednie spotkanie ze śmiercią może być źródłem pełnego przebudzenia – mówił niegdyś Alexander Dugin. Wczoraj w Moskwie w zamachu zginęła jego córka, która twierdziła publicznie, że Ukraińcy to „podludzie”. Teraz jej ojciec patrzy na jej płonące ciało.

On to mózg Putina. Zabili jego córkę. Kim była Daria Dugin?

W eksplozji samochodu na przedmieściach Moskwy zginęła Daria Dugin, córka Aleksandra Dugina. Doniesienia o śmierci córki „mózgu Putina” potwierdziła oficjalnie rosyjska agencja informacyjna TASS. Eksplodował jego samochód, ale jechała nim córka. Prawdopodobnie to on był celem zamachu.

To wielki cios w Rosję, bo Aleksander Dugin jest autorem napaści na Ukrainę i głównym doradcą geopolitycznym Putina. Postulował on przyłączenie całej Europy do Rosji. Również dla Polski w jego wizji świata miejsca na mapie nie ma. W momencie wybuchu auta jego córka miała być w nim sama.

Świadkowie zdarzenia ujawnili, że auto, którym poruszała się Daria Dugina nagle eksplodowało podczas jazdy okolicach miejscowości Odincowo blisko Moskwy. W sieci pojawiło się już wiele nagrań dokumentujących zarówno płonące auto, jak i ojca ofiary, który pojawił się chwilę później na miejscu tragedii.

Ukraina nie ma nic wspólnego ze śmiercią córki Aleksandra Dugina – oświadczył doradca szefa kancelarii prezydenta Ukrainy Mychajło Podolak. Z kolei rosyjscy propagandyści domagają się pilnie odwetu w formie ataków na ukraińskie najważniejsze ośrodki decyzyjne pisząc, że „Kijów się zatrzęsie”.

Jaki ojciec, taka córka. Wzywała publicznie do eksterminacji narodu ukraińskiego

Wielki przyjaciel i ideolog Putina, Aleksander Dugin, był zapewne głównym celem tego zamachu. W ostatniej chwili miał jednak zmienić zdanie i wsiąść do innego auta. Ona sama nie była przejęta tym, co dzieje się na Ukrainie. Głośnym echem odbiło się jej selfie wykonane na ruinach zakładów Azowstal, gdzie Ukraińcy dzielnie bronili się przed agresorem przez wiele tygodni.

Aleksandr Dugin myślał dokładnie to samo, co jego córka. Zadeklarowany nazista i główny doradca rosyjskiego prezydenta Władimira Putina był przekonany do imperialistycznej polityki Rosji i zajmowania wszystkiego , co się da. Celem było zbudowanie wielkiego „imperium euroazjatyckiego od Dublina po Władywostok„.

Choć kilkanaście lat temu poglądy Dugina na temat Europy (w tym Polski) stanowiły jedynie ciekawostkę, dziś są wcielane w życie i są oficjalnym kierunkiem działań przyjętym przez Kreml. Dowodem na to jest wojna na Ukrainie.

W sieci największą popularnością cieszy się obecnie zdjęcie płonącego wraku samochodu Land Cruiser Prado oraz mężczyzny, który stoi łapiąc za głowę. To Aleksander Dugin, ojciec ofiary zamachu. Obecnie ma on przebywać w szpitalu

Ukraina może zostać oskarżona o zamach. Ta zaprzecza

Nie wiadomo nadal, kto dokonał zamachu i czy było to inspirowane przez służby Ukrainy, czy też jest to robota FSB i Kremla. Do samochodu Dugina dostęp miały tylko i wyłącznie służby rosyjskie, ponieważ auto (gdy tylko stało zaparkowane) było nieustannie pilnowane.

Istnieje też teoria, że zamach był efektem porachunków Darii Duginy z nieznanymi środowiskami. Miała ona szerokie kontakty zarówno w Rosji, jak i poza nią i była niezwykle aktywna. Przyjaciółka córki Dugina twierdzi, że Daria miała wrogów i otrzymywała pogróżki. Kreml może jednak sytuację jej śmierci wykorzystać i obrócić wszystko przeciwko Ukrainie.

Co przemawia za tym, że to nie Ukraina stoi za zamachem? Fakt, że na samej Ukrainie Daria Dugina była osobą właściwie mało znaną. Nie była też wielką gwiazdą w samej Rosji taką, jak jej ojciec. Choć jego wizje i pomysły były i nadal są chętnie brane pod uwagę przez Kreml, to on sam do bliskiego otoczenia Putina nie należał.

Czy to ojciec Darii stoi za zamachem?

Pojawiła się też w ostatnich godzinach teoria, że Dugin sam miał zorganizować zamach na córkę. W swojej publikacji z kwietnia 2020 r. Dugin wyraźnie wskazywał na to, że część rosyjskiej elity powinna być przygotowywana na śmierć, co ma być rodzajem poświęcenia w trudnych dla kraju czasach.

Wówczas wściekłe społeczeństwo może to wykorzystać, aby odkupić „utracone wsparcie Bogów„. Na swojej stronie internetowej wiele razy pisał też o starożytnej mistycznej tradycji poświęcania dzieci, w tym przypadku ojca poświęcającego życie swojej córki, w wyższym celu.

Daria Dugina urodziła się w 1992 roku. Ukończyła Wydział Filozofii Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego im. Łomonosowa. Posiadała tytuł doktora filozofii.

brak leków w aptekach 2022 augmentin

W aptekach brakuje znanego leku. Pacjenci zaniepokojeni. Pozostały ostatnie opakowania

bogumiła wander tvp spikerka alzheimer

Złe wieści na temat Bogumiły Wander. Była gwiazda TVP „już nie wróci do domu”