w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Zmarł znany polski piosenkarz i aktor. „Brakuje mi słów, żeby opisać, co czuję…”

O śmierci cenionego polskiego artysty przekazała mediom jego córka. To kolejna strata, z którą zmierzyć się musi świat kultury.

Polska scena artystyczna mierzy się w ostatnich miesiącach z utratą wielu mistrzów w swoim fachu, w tym aktorów i piosenkarzy. Dziś dotarła do nas kolejna smutna wiadomość. Polską scenę opuścił Wiktor Zatwarski znany z wielkiego przeboju pt. „Srebrne wesele”.

„Tatusiu, tak bardzo chciałeś żyć”. Wzruszający wpis córki zmarłego artysty

Nie żyje Wiktor Zatwarski, znany polski wokalista, którego większość kojarzy z przeboju pt. „Srebrne wesele„. To ta piosenka, nagrodzona niegdyś na festiwalu w Opolu, dała mu największą popularność. Informację o zgonie artysty ujawniła za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córka. Jak się dowiedzieliśmy, piosenkarz zmarł po długiej chorobie.

Dzisiaj po ciężkiej i długiej chorobie odszedł mój Tata Wiktor Zatwarski. Brakuje mi słów, żeby opisać, co czuję… Tatusiu, tak bardzo chciałeś żyć – napisała we wpisie pożegnalnym Ewa Czyżewska. Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze z kondolencjami.

Mam wrażenie, że pojechałeś na dłuższą trasę koncertową i za jakiś czas zapukasz do drzwi… Tak jak wyjeżdżałeś jak byłam mała… Nie mówię żegnaj, mówię do zobaczenia…🖤😥. Wierzę głęboko w to, że już tam w innym świecie zaśpiewałeś i opowiedziałeś pare swoich dowcipów – napisała córka zmarłego artysty.

Wiktor Zatwarski urodził się 2 listopada 1935 na terenie dzisiejszej Ukrainy. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowi. W 1957 roku debiutował w teatrze, okazjonalnie pojawiał się też we współczesnych popularnych serialach takich jak „Plebania” czy „M jak miłość„.

kaczynski dymisja

Kaczyński podjął decyzję. Klamka zapadła. Z jego ust padła gigantyczna kwota

warszawa ostrzelany samochód

„Walki będą pod Warszawą”. Z ust Czeczena padło ostrzeżenie. To się stanie, jeśli…