w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Zmarł znany polski piosenkarz i aktor. „Brakuje mi słów, żeby opisać, co czuję…”

O śmierci cenionego polskiego artysty przekazała mediom jego córka. To kolejna strata, z którą zmierzyć się musi świat kultury.

Polska scena artystyczna mierzy się w ostatnich miesiącach z utratą wielu mistrzów w swoim fachu, w tym aktorów i piosenkarzy. Dziś dotarła do nas kolejna smutna wiadomość. Polską scenę opuścił Wiktor Zatwarski znany z wielkiego przeboju pt. „Srebrne wesele”.

„Tatusiu, tak bardzo chciałeś żyć”. Wzruszający wpis córki zmarłego artysty

Nie żyje Wiktor Zatwarski, znany polski wokalista, którego większość kojarzy z przeboju pt. „Srebrne wesele„. To ta piosenka, nagrodzona niegdyś na festiwalu w Opolu, dała mu największą popularność. Informację o zgonie artysty ujawniła za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córka. Jak się dowiedzieliśmy, piosenkarz zmarł po długiej chorobie.

Dzisiaj po ciężkiej i długiej chorobie odszedł mój Tata Wiktor Zatwarski. Brakuje mi słów, żeby opisać, co czuję… Tatusiu, tak bardzo chciałeś żyć – napisała we wpisie pożegnalnym Ewa Czyżewska. Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze z kondolencjami.

Mam wrażenie, że pojechałeś na dłuższą trasę koncertową i za jakiś czas zapukasz do drzwi… Tak jak wyjeżdżałeś jak byłam mała… Nie mówię żegnaj, mówię do zobaczenia…🖤😥. Wierzę głęboko w to, że już tam w innym świecie zaśpiewałeś i opowiedziałeś pare swoich dowcipów – napisała córka zmarłego artysty.

Wiktor Zatwarski urodził się 2 listopada 1935 na terenie dzisiejszej Ukrainy. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowi. W 1957 roku debiutował w teatrze, okazjonalnie pojawiał się też we współczesnych popularnych serialach takich jak „Plebania” czy „M jak miłość„.

burza stanie pod drzewem skutki

KU PRZESTRODZE! Piorun spalił ich żywcem. To nagranie sprawi, że nie schowasz się już pod drzewem

warszawa ostrzelany samochód

„Walki będą pod Warszawą”. Z ust Czeczena padło ostrzeżenie. To się stanie, jeśli…