w

OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Królowa Elżbieta II umiera? Cała królewska rodzina w drodze do zamku w Balmoral

Złe wieści płyną z Wielkiej Brytanii. Nastąpiło nagłe pogorszenie stanu zdrowia królowej Elżbiety II. Rodzina jest w drodze do zamku Balmoral w Szkocji, gdzie obecnie Elżbieta II jest poddana nadzorowi lekarzy.

elzbieta ii wiek
Fot. BBC News

Jak donoszą media na całym świecie, królowa Elżbieta II poczuła się bardzo źle rano 8 września. Jej stan zdrowia pogorszył się na tyle, że przydzielono jej całodobową opiekę medyczną. Cała rodzina królewska jest w tej chwili w drodze do zamku w Szkocji, gdzie przebywa Elżbieta II.

Wielka Brytania drży w obawie o Elżbietę II. Czy to jej ostatnie dni?

Nowa premier Wielkiej Brytanii Liz Truss powiadomiła w specjalnym wystąpieniu wszystkich Brytyjczyków, że łączy się w modlitwie o zdrowie królowej, podobnie jak cały naród. Stan zdrowia monarchini uległ nagłemu pogorszeniu. Wezwano ekipę lekarzy, którzy wyrazili mocne zaniepokojenie tym, co się dzieje.

Może nie jest to czas i miejsce, ale pogrzeb królowej Elżbiety II w ramach operacji London Bridge jest już przygotowywany od bardzo dawna. Wielka Brytania zawsze przygotowana jest na wszystko, również na najczarniejszy scenariusz.

Lekarze nie ujawnili w szczegółach, co dzieje się z 96-letnią królową Wielkiej Brytanii. W Balmoral pojawili się już książę Karol z żoną Kamilą oraz książę William i inni członkowie królewskiej rodziny. Cały świat patrzy z niepokojem na kolejne doniesienia.

Jeszcze w ostatni wtorek Elżbieta II była aktywna i fotografowała się z uśmiechem, gdy mianowała nową premier kraju – Liz Truss. – Moje myśli – i myśli ludzi w całej Wielkiej Brytanii – są w tym czasie z Jej Wysokością Królową i jej rodziną – napisała nowa szefowa rządu, która zastąpiła Borisa Johnsona.

PILNE. Elżbieta II trafiła pilnie pod opiekę lekarzy. „Moje myśli są z Jej Wysokością Królową i jej rodziną”

elżbieta ii nie żyje

Królowa Elżbieta II umiera. Oficjalnie: „Atmosfera ponura, problemy zdrowotne nasilają się”