w ,

PILNE. Elżbieta II trafiła pilnie pod opiekę lekarzy. „Moje myśli są z Jej Wysokością Królową i jej rodziną”

Pogorszył się stan zdrowia Elżbiety II. Lekarze podjęli decyzję o pilnym umieszczeniu jej pod stałą opieką medyczną.

Lekarze 96-letniej królowej Elżbiety II są wyjątkowo zaniepokojeni stanem monarchini i zalecili jej pilne umieszczenie pod całodobową opieką medyczną. Obecnie królowa przebywa w zamku w Balmoral w Szkocji – podało biuro prasowe Pałacu Buckingham.

Królowa Wielkej Brytanii pod nadzorem lekarzy. Rodzina w drodze do zamku w Balmoral

Po dalszej ocenie dzisiejszego ranka lekarze królowej są zaniepokojeni zdrowiem Jej Królewskiej Mości i zalecili pozostawanie jej pod nadzorem medycznym – czytamy w oświadczeniu. W drodze na spotkanie z Elżbietą II są Książę Karol oraz William i reszta rodziny królewskiej.

Jej Wysokość odwiedzili rano 8 września lekarze, którzy wyrazili spore obawy o jej stan zdrowia. Królowa odwołała również wszystkie zaplanowane spotkania. Arcybiskup Canterbury powiedział, że naród łączy się w modlitwie z królową, głową Kościoła anglikańskiego.

Królowa Elżbieta II. Ile ma lat?

Cały naród łączy się myślami z 96-letnią już królową. – Moje modlitwy i modlitwy ludzi z całego (Kościoła Anglii) i całego narodu są dzisiaj z Jej Wysokością Królową – napisał w mediach społecznościowych Justin Welby.

Nowej premier Wielkiej Brytanii Liz Truss wręczono notatkę informującą o rozwoju sytuacji. – Moje myśli – i myśli ludzi w całej Wielkiej Brytanii – są w tym czasie z Jej Wysokością Królową i jej rodziną – oświadczyła nowa szefowa rządu.

kobieta telefon komórkowy

Rządowa aplikacja w każdym smartfonie. Będzie instalowana przymusowo przed zakupem

elzbieta ii wiek

Królowa Elżbieta II umiera? Cała królewska rodzina w drodze do zamku w Balmoral