w , ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Ostre słowa Magdy Gessler o Polsce i Polakach. Niektórzy długo jej tego nie zapomną

Niektórzy z nas zapewne uznają, że restauratorka ma 100% racji. Inni pewnie się oburzą, ale jedno jest pewny. Ciężko będzie nam zapomnieć te szczere słowa.

magda gessler grill majówka bez loków
Fot. Newseria Lifestyle

Życie w Polsce chyba nie do końca odpowiada najsłynniejszej w Polsce restauratorce i gwieździe „Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler w jednym z ostatnich rozmów z mediami wprost powiedziała, co myśli na temat Polski i tego, jak się w tym kraju żyje.

Magda Gessler szokuje. Powiedziała, co myśli o Polsce. Ma rację?

Ja to mam szczęście, że w tym momencie, żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą…” – brzmią słowa znanej polskiej piosenki. Po jednym z ostatnich wywiadów z Magdą Gessler wiemy już, że utwór ten nie znajduje się na liście ulubionych.

Najbardziej znana w Polsce restauratorka i prowadząca „Kuchenne Rewolucje” stwierdziła wprost, że naszym kraju żyje się ciężko i wszystkim nam brakuje podstawowych cech, czyli uśmiechu na twarzy i zwykłej ludzkiej życzliwości.

Niektórzy po tych słowach gotowi są spytać, czemu zatem gwiazda TVN nadal mieszka w Polsce? Otóż jak sama przyznała, nie jest wykluczone, że na stare lata wyjedzie wraz z ukochanym mężem Waldemarem Kozerawskim i zamieszka w słonecznej Hiszpanii.

„Marzę o Hiszpanii, bo tam się żyje, a u nas się trwa”

Choć Gessler niczego nie brakuje i sama jest raczej szczęśliwa i uśmiechnięta, to tego właśnie brakuje jej w naszym kraju. Wiele razy narzekała, że naszą podstawową cechą narodową jest ogólny brak życzliwości i przesadna zawiść.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że jako seniorka będzie wiodła po 70-tce żywot w ciepłym kraju, bo Polska nie jest jej zdaniem fajnym miejscem, by wspólnie cieszyć się życiem. Zarówno ona, jak i jej mąż, mają odrębne biznesy w dwóch różnych krajach i to na pewno w najbliższym czasie się nie zmieni.

Jeśli mielibyśmy razem zamieszkać, to na pewno wybralibyśmy wspólnie kraj, w którym żyje się radośnie. Kanada jest miejscem trudnym do życia, ludzie są zamknięci w sobie i zbyt poukładani – stwierdziła gwiazda „Kuchennych Rewolucji” cytowana przez portale plotkarskie.

Ja i mój mąż kochamy życie i jesteśmy otwarci na innych. Marzę o Hiszpanii, bo tam się żyje, a u nas, w Polsce się trwa. Tutaj nienawiść, z czym walczę na wszelkie sposoby, jest na porządku dziennym, natomiast wciąż brakuje uśmiechu i radości – narzeka Magda Gessler.

Czy z Polakami jest aż tak źle, że celebrytka zdecyduje się zamieszkać w innym, weselszym kraju? To bardzo prawdopodobne, bo czasy są trudne, więc ciężko oczekiwać, że na twarzach Polaków szybko zagości szeroki uśmiech.

Źródło: Plotek, VIVA

janusz gajos wiek koniec kariery

Fani Janusza Gajosa będą załamani. Niepokojące wieści. „Ciężko mu na sercu”

krzysztof krawczyk grób ewa krawczyk cierpienie leki super express wywiad tvp

Ewa Krawczyk o sposobie na ból po śmierci męża. „Bez tego bym sobie nie poradziła”