w ,

Gratisowe środy w Lidlu. Mięso jak za darmo! Promocja, która ma pomóc klientom w czasie inflacji

Inflacja, która czyści Polakom portfele, staje się inspiracją dla sieci sklepów spożywczych. Te obawiają się, że rodacy mocno zacisną pasa i będą mniej kupować.

lidl promocje gratisowe środy

Nie ma już chyba żadnej sieci handlowej w Polsce, która by nie wychodziła z propozycjami przeciwdziałającymi drożyźnie. Pierwsza była Biedronka, która wprowadziła własną tarczę antyinflacyjną. Tym razem przyszła pora na Lidla, który ogłosił gratisowe środy.

Gratisowe środy w Lidlu. Jest tylko jeden warunek

Zakupy w Lidlu, którego Polacy uwielbiają, mają być niebawem tańsze. Towary, których ceny ulegną obniżce, to między innymi mięso, warzywa i owoce. Właściciele sieci w obawie przed spadającą frekwencją w sklepach oraz oszczędnościami, jakie zapowiadają sami Polacy, chcą nam ulżyć w trakcie codziennych zakupów.

Jesteśmy świadomi wydatków, które każdego dnia dotykają polskie rodziny. Dotychczas nasi klienci mogli korzystać z licznych promocji i kuponów w aplikacji Lidl Plus oraz dodatkowego rabatu 10 proc. dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny. Nie rezygnujemy z dotychczasowych obniżek, ale rozszerzamy je jeszcze bardziej – czytamy w komunikacie Lidla.

Nie da się ukryć, że nasze koszyki zakupowe są coraz uboższe. Wszystko dlatego, że towary drożeją i zaczynamy wybierać tylko te niezbędne. Inflacja dobija nasze portfele, a sieci handlowe są tego świadome i we własne działania marketingowe wkładają sporo pracy.

Lidl. Promocje antyinflacyjne. „Jesteśmy świadomi wydatków”

Lidl postanowił ulżyć klientom w tym trudnym czasie i wprowadzić nowy program oszczędnościowy skierowany do rodzin. Nowością będą też tzw. gratisowe środy w Lidlu, o których informację podał portal Wiadomości Handlowe. Wszystkie z promocji, będące wyrazem troski o portfele klientów, mają trwać przynajmniej do końca listopada.

To, co powinno przede wszystkim ucieszyć klientów, to zapowiadane wielkie obniżki cen mięsa, które ostatnio mocno drożeje (przede wszystkim wołowina i drób). Ponadto niższe ceny dotyczyć będą również warzyw oraz owoców.

Nowe promocje nie będą kolidować z tymi, które obowiązują już teraz, czyli Tanią Sobotą czy Lidlowymi cenami. Należy jednak pamiętać, że gratisowe środy będą skierowane do klientów, którzy posiadają w telefonie aplikację Lidl Plus.

Akcja będzie polegała na użyciu wybranych kuponów na towary objęte promocją. Jeśli jakiś produkt będzie w daną środę objęty programem, drugi taki sam dostaniemy gratis. Być może nie będzie to miało wielkiego znaczenia dla przeciętnego klienta, ale warto docenić, że sklepy chcą jakkolwiek pomóc nam walczyć z drożyzną.

kotlet magdy gessler u fukiera

Ile kosztuje schabowy u Magdy Gessler? Cena właśnie mocno skoczyła. Wszystko przez…

Nie żyje legenda światowego kina. Miała 96 lat. Odeszła pięć dni przed swoimi urodzinami