w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Ukraina zaatakowała Rosję! Mamy nagranie. Ogromny pożar, w jednym z miast nie ma prądu

Rosyjskie miasto zostało zaatakowane przez Ukraińców wyrzutnią HIMARS. Wybuch spowodował ogromny pożar, w regionie nie ma prądu.

bielgorod rosja mapa
Fot. Telegram

Gubernator obwodu biełgorodzkiego w Rosji przekazał za pośrednictwem komunikatora Telegram, że Ukraina zaatakowała miasto w Rosji precyzyjną rakietą wystrzeloną z wyrzutni HIMARS. Celów było kilka.

Rosja zaatakowana przez Ukrainę rakietą z wyrzutni HIMARS

Rakieta spowodowała ogromną eksplozję, w wyniku której w ogniu stanęła podstacja wysokiego napięcia 110 kV w mieście Szebekino oraz cel w stolicy regionu – Biełgorodzie. To aż 40 km na północ od granicy z Ukrainą. Zaatakowano również ciepłownię i pobliski skład amunicji.

Na miejsce przybyli przedstawiciele władz oraz – jak to określono w komunikacie – „wszystkie służby operacyjne„. – Postaramy się jak najszybciej wyeliminować skutki. Orientacyjny czas przełączenia na źródło zapasowe wynosi do 4 godzin – napisano na Telegramie.

Na Twitterze zamieszczono nagranie, na którym widać moment, w którym rakieta uderza z całą mocą. Odłamek pocisku rosyjskiej obrony przeciwlotniczej uderzył w pobliski budynek mieszkalny. Władze obwodu ogłosiły, że za atakiem stoi Ukraina.

Wcześniej pojawiły się doniesienia o rosyjskich rakietach wystrzelonych w kierunku Charkowa, które miały zboczyć z kursu i spaść na teren Rosji.

jak przygotować się do wizyty u dentysty

Jak przygotować się do wizyty u dentysty? Zrób to, a cały strach minie w kilka sekund

queen face it alone tekst

Freddie Mercury nagrał ten utwór przed śmiercią. Właśnie wyemitowano go po raz pierwszy