w

HAHAHA!HAHAHA!

PILNE. Polityk Lewicy znaleziony martwy? Ciało w stanie zaawansowanego rozkładu

Ciało poszukiwanego od dawna polityka Lewicy zostało prawdopodobnie odnalezione w pustostanie. Jest ono w znacznym stadium rozkładu.

jakub bochenski odnaleziony ciało

13 października (czwartek) policjanci natrafili na ciało młodego mężczyzny. Było ono w znaczącym stopniu rozkładu. Wiele wskazuje na to, że to poszukiwany od dawna polityk Lewicy. Zwłoki znajdowały się przy ul. Portowej na Dąbiu w Krakowie.

AKTUALIZACJA godz. 16:46. Policja potwierdziła, że znalezione ciało należy do zaginionego polityka. Przyczyną śmierci polityka Lewicy z Nowego Sącza było prawdopodobnie samobójstwo.

Jakub Bocheński odnaleziony? Rozłożone ciało leżało w pustostanie

Nieoficjalnie mówi się, że znalezione szczątki należą do zaginionego polityka Lewicy Jakuba Bocheńskiego. Policja potwierdziła w rozmowie z mediami, że w godzinach popołudniowych 13 października funkcjonariusze małopolskiej policji natrafili na ciało mężczyzny w młodym wieku.

Stan odnalezionych w pustostanie zwłok nie umożliwia jednoznacznej identyfikacji, potrzebna będzie sekcja i – być może – badania DNA. Trwa ustalanie tożsamości. Policjanci będą też starali się ustalić, co mogło spowodować zgon mężczyzny. Polityk był poszukiwany od 3 miesięcy, zaginął 22 września.

Małopolska policja w ubiegłym miesiącu potwierdziła, że udało się natrafić na samochód należący do polityka Lewicy Jakuba Bocheńskiego. Był on w partii zawieszony do momentu odnalezienia, ale jego zaginięcie owiane było ogromną aurą tajemniczości.

Ostatni raz widziano polityka, gdy wychodził z krakowskiego Hotelu Hilton przy ulicy Dąbskiej. Był tam na firmowym szkoleniu, potem ślad się urwał. Należące do niego auto odnaleziono tydzień później w okolicach Płaszowa. Plotki głoszą, że polityk był nękany i miał otrzymywać groźby.

dworzec centralny plan

Wojsko pojawi się na dworcach kolejowych w całej Polsce. Prezes PKP potwierdza doniesienia

Nie żyje aktorka z serialu „M jak miłość”. Rok temu pochowała męża. „Szczere wyrazy współczucia”