w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Mały łabędź kopnięty przez biegacza. Zwierzę zmarło

Mały łabędź został kopnięty przez osobę uprawiającą jogging w jednym z parków. To, jak ludzie potrafią być okrutni w stosunku do zwierząt, cały czas wszystkich szokuje.

mały łabędź wypadek biegacz jogging park
Fot. Twitter / Royal Parks Police

Mały łabędź został kopnięty przez osobę uprawiającą jogging w jednym z parków. To, jak ludzie potrafią być okrutni w stosunku do zwierząt, cały czas wszystkich szokuje. Ta historia jest jednak szczególna.

Mały łabędź potrącony przez biegacza

Małego łabędzia potrąciła osoba bez serca. Uprawiała w parku jogging i nie pomogła zwierzęciu. Pomimo wysiłków ratowników i weterynarzy ptak zmarł ze względu na skalę odniesionych obrażeń w swoim malutkim ciele. Ludzie wyrazili powszechne oburzenie i błagają o znalezienie sprawcy tego bestialskiego czynu.

POLECAMY:
Dramat Leosia. Pies był uwięziony w STUDNI na odludziu

Sytuacja miała miejsce na początku czerwca 2020 r. Według pracowników pogotowia dla dzikich zwierząt w Anglii (The Swan Sanctuary), mężczyzna, który zranił zwierzę, biegał na terenie Richmond Park uprawiając jogging. Nagle nowo narodzone łabędziątko stanęło mu na drodze. Sportowiec miał je celowo kopnąć zamiast po prostu ominąć i być może uchronić przed innymi biegaczami.

Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, ale od początku nie wyglądało to optymistycznie. Dzięki Bogu pojawili się ludzie, którzy zabrali ptaka i zgłosili ten incydent komu trzeba – napisali na Facebooku pracownicy pogotowia dla dzikich zwierząt.

POLECAMY:
Morskie Oko: Dramatyczny wypadek z udziałem konia

Biegacz kopał wiele zwierząt

Całe szczęście, że nie wszyscy ludzie na świecie są tak okrutni. Osoba, która była świadkiem tego przykrego i tragicznego w skutkach incydentu, podniosła łabędzia i zgłosiła to służbom parku. W wyniku kopnięcia przez biegacza łabędź odniósł niestety bardzo ciężkie obrażenia. Mimo otrzymania nagłej i profesjonalnej pomocy lekarskiej, było już po prostu za późno.

Niestety ptaszek zmarł dziś po południu, jego rany były zbyt ciężkie. Podejrzany był widziany jak kopie jeszcze inne zwierzęta, które stanęły mu na drodze. Drugiemu łabędziowi udało się uciec do wody – czytamy na profilu Royal Parks Police na Twitterze.

Jeśli nie uda się nikomu ustalić, kto stoi za tym bestialskim czynem, osoba ta dalej będzie krzywdziła zwierzęta. Służby prowadzące sprawę poprosiły wszystkich o zgłaszanie wszelkich istotnych informacji, dzięki którym będzie możliwe ustalenie sprawcy.

Źródło: Twitter, Facebook

Nie żyje znany dziennikarz TVP. Miał zaledwie 31 lat. „Brak nam słów, był niezastąpiony”

jamnik dalmatyńczyk instagram zwierzęta gwiazdy

Jamnik z ciałem dalmatyńczyka? Poznajcie pięknego dalmatyńczyka o imieniu Moo