w

Jamnik z ciałem dalmatyńczyka? Poznajcie pięknego dalmatyńczyka o imieniu Moo

Jamnik i dalmatyńczyk w jednym? Z reguły nie mamy większego problemu z rozpoznawaniem ras psów. Każdy z nas bez trudu rozpozna np. jamnika.

jamnik dalmatyńczyk instagram zwierzęta gwiazdy
Fot. Instagram / moo_in-miami

Jamnik i dalmatyńczyk w jednym? Z reguły nie mamy większego problemu z rozpoznawaniem ras psów. Każdy z nas bez trudu rozpozna np. jamnika. Krótkie nogi, długie ciało – to ich znaki rozpoznawcze. A co, jeśli mamy do czynienia z jamnikiem, który wygląda jak… dalmatyńczyk?

Jamnik i dalmatyńczyk w jednym

Poznajcie jamniko-dalmatyńczyka o imieniu Moo. Jest on już prawdziwa gwiazdą internetu. Ten uroczy i piękny szczeniak wygląda, jakby miał głowę jamnika, a ciało dalmatyńczyka. Prawdziwy cud natury! Wygląda na to, że jego ciało nie pasuje do jego głowy.

Szczeniak ma w tej chwili zaledwie siedem miesięcy, a już uzbierał prawie 38 tys. obserwujących na Instagramie (w momencie pisania tego artykułu). Ma też pewnie wiele fanów poza mediami społecznościowymi. Pies wzbudza bowiem na spacerach wielkie zainteresowanie. Jak twierdzi właścicielka, ludzie kochają jego ubarwienie i zabawną osobowość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

It meee, Moo!🐶 just out here blessing your Instagram feed daily🐾 #puppyoftheday

Post udostępniony przez ᗰOO🖤 (@moo_in_miami)

Często się zatrzymujemy na ulicy, żeby ludzie mogli go pogłaskać, sfotografować lub zapytać o niego. On jest naprawdę  wyjątkowym małym szczeniakiem. Jest naszą małą gwiazdą – mówi radośnie właścicielka psa – Victoria.

Ważne jest, by mieć czas dla psa

Wiele osób w trakcie pandemii COVID-19 spędzało czas w domu. Właściciele Moo również z tego powodu mieli dużo czasu dla swojego psa. Nietypowy jamnik został przez nich adoptowany tylko z powodu koronawirusa.

Nie sądzę, abyśmy zdecydowali się na adopcję psa, gdyby nie epidemia. Po prostu nie było nas często w domu. Dobre i radosne rzeczy mogą dziać się także w trudnych czasach. Moo jest tego doskonałym przykładem. Przy nim nigdy się nie nudzimy ani nie czujemy samotności – twierdzą właściciele nietypowego jamnika.

Źródło: Instagram

mały łabędź wypadek biegacz jogging park

Mały łabędź kopnięty przez biegacza. Zwierzę zmarło

budda pies pitbull california

Wygłodzony i bez sił mieszkał za brudnym śmietnikiem. Dziś ma szczęśliwy dom