w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Nie żyje znany dziennikarz TVP. Miał zaledwie 31 lat. „Brak nam słów, był niezastąpiony”

Miał zaledwie 31 lat. Leżał w śpiączce od lipca tego roku. Niestety 17 października nad ranem odszedł. Koledzy z pracy są zszokowani.

Od lipca leżał w śpiączce. Zachorował nagle. Zmarł w bardzo młodym wieku, bo miał zaledwie 31 lat. Nie żyje Łukasz Owsiany, dziennikarz TVP3 Wrocław. Przyczyną śmierci był udar mózgu, którego doznał podczas tegorocznych wakacji.

burbonik.pl google news

Łukasz Owsiany nie żyje. Miał tylko 31 lat

Nie żyje nasz redakcyjny kolega, przyjaciel Łukasz Owsiany. Informacja o jego śmierci zdruzgotała nas wszystkich. Brak nam słów, by wyrazić, co czujemy. Łukasz Owsiany był niezastąpiony. Dziś odczuwamy to wyjątkowo dotkliwie – czytamy na stronie internetowej TVP3 Wrocław. Napisali to koledzy oraz koleżanki z redakcji zmarłego dziennikarza.

Łukasz Owsiany pracował w TVP3 Wrocław. W lipcu trafił do szpitala po udarze mózgu, którego doznał w trakcie wypoczynku nad Bałtykiem. Zmarł 17 października nad ranem.

Bardzo ciężko pisać o Nim w czasie przeszłym. Przecież mieliśmy tyle wspólnych planów, On miał tyle planów. Był zakochany, pełen zapału do przyszłych projektów. Po urlopie mieliśmy iść na redakcyjne śniadanie – wspominają zrozpaczeni znajomi z pracy.

Łukasz z urlopu już nie wrócił. – Gdziekolwiek jesteś, zostaniesz z nami. Może to oklepany frazes, ale wywarłeś taki wpływ na nas, że nie ma innej możliwości – czytamy na stronie regionalnej stacji TVP3 Wrocław.

stopa zastąpienia zus 2070 millenialsi bieda nędza głodowe emerytury uścińska

Ważny komunikat ZUS w sprawie „czternastek”. Ostatni moment, by dopełnić formalności

mały łabędź wypadek biegacz jogging park

Mały łabędź kopnięty przez biegacza. Zwierzę zmarło