w ,

Czy Żabka jest otwarta 1 listopada 2022? Dla chcących robić zakupy w święto mamy dobre wieści

Czy sklepy sieci Żabka będą otwarte przez cały 1 listopada? Wiele wskazuje na to, że tak. Wszystko jednak zależy od samych właścicieli danego sklepu.

żabka a koronawirus
Fot. Żabka

Bez względu na to, czy mamy święto i dzień wolny od pracy, właściciele sklepów sieci Żabka bardzo chętnie otwierają placówki. Godziny mogą być jednak czasami skrócone. Z ogólnodostępnych informacji wynika jednak, że Żabki będą czynne nawet od 6:00 do 23:00. Niektóre mogą być czynne od 11:00.

Czy Żabki są otwarte 1 listopada 2022?

1 listopada obchodzimy Święto Zmarłych, co sprawia, że wszystkie supermarkety są zamknięte. Zamknięte będą też przez cały dzień wszelkie lokale usługowe. Nie pójdziemy zatem do fryzjera czy po ubrania czy kosmetyki. Otwarte będą jedynie stacje benzynowe.

Co jednak zrobić, gdy po wizycie na cmentarzu wpadnie do nas rodzina, a my nie mamy nic ciekawego w lodówce? Czy Żabki są otwarte 1 listopada, aby móc zrobić małe zakupy? Wiele wskazuje na to, że tak. Osiedlowe sklepy to najczęściej obiekty prywatne lub franczyzowe i wszystko zależy od właściciela (o ile osobiście stanie za ladą).

Otwarcie sklepu 1 listopada 2022 to dla wielu właścicieli takich biznesów okazja do dodatkowego zysku. Wszyscy są bowiem zabiegani i chcą zdążyć odwiedzić groby bliskich i ewentualne drobne zakupy zostawiają na koniec dnia.

Czy stacje benzynowe są otwarte 1 listopada? Oczywiście!

Dzień Wszystkich Świętych dla Polaków ma wielkie znaczenie. Niestety zamknięte będą wszystkie szkoły i przedszkola, a także zdecydowana większość placówek usługowych czy sklepów. Czy Żabka będzie czynna w Wszystkich Świętych? Prawdopodobnie tak.

Bez względu na święto Żabki w wielu lokalizacjach będą czynne nawet od 6:00 do 23:00, ale zależy to od właściciela. Część otwarta będzie w godzinach 9:00-21:00 lub 11:00-22:00. Najlepiej więc samemu wybrać się i zorientować, aby nie było zaskoczenia.

SMS. Kupon od Żabki? Uwaga – to atak cyberprzestępców

Dobra informacja jest taka, że jeśli nawet natkniemy się na zamkniętą Żabkę, otwarta będzie najbliższa stacja benzynowa. Te placówki są czynne przez całą dobę i można tam kupić nie tylko paliwo, ale też coś do jedzenia i dobrą kawę.

Przy okazji nie możemy nie wspomnieć, że w sieci cały czas trwa atak cyberprzestępców metodą na Żabkę. Sklep nie wysyła żadnych kuponów rabatowych SMS-em i nie na kwotę 2000 zł. To oszustwo! Przestrzegamy i uczulamy. Więcej o sprawie poniżej:

jackowski o putinie 2022

Zaskakująca wizja Jackowskiego. Pokazał zdjęcie Putina. „Będą dwie rakiety, po nich erupcja lęku…”

bory szyc prawdziwe nazwisko

Dramatyczne słowa Borysa Szyca. Jest załamany. „Próbowałem”. „Dalej już nie da rady”