w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Zaskakująca wizja Jackowskiego. Pokazał zdjęcie Putina. „Będą dwie rakiety, po nich erupcja lęku…”

Najbardziej znany polski jasnowidz postanowił pochylić się nad zdjęciem prezydenta Rosji. Co odkrył i co go zaskoczyło? Czemu był zaskoczony?

jackowski o putinie 2022
Fot. YouTube / Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, najbardziej znany w Polsce jasnowidz, ponownie miał wizję. Pochylił się tym razem nad zdjęciem prezydenta Rosji Władimira Putina. Zobaczył wiele niepokojących zjawisk, w tym potencjalne wystrzelenie dwóch rakiet. Po nich ma nastąpić okres strachu i lęku.

Krzysztof Jackowski o Putinie. Widział smutną ceremonię

Swoją nową, choć krótką wizję, jasnowidz rozpoczął od pokazania zdjęcia Władimira Putina oraz prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena. Celem spotkania z widzami była próba wniknięcia w umysły obu polityków,

Kiedy przygotowywałem się do wizji i wydrukowałem sobie tę postać, naszło mnie dziwne poczucie. Nie rozumiem tego, ale niebawem Putina czeka smutna ceremonia. Mówię to dosłownie, jak to poczułem. To mnie zaskoczyło – powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Poczułem to, że on myśli o Węgrach, o Orbanie. I przy tym co poczułem o Orbanie, miałem dziwne wrażenie, że Putin myśli o wojsku węgierskim w sensie pokojowym. Podobnie miałem poczucie, że Putin czeka na decyzję kilku państw europejskich. Jakaś dyplomacja, jakaś próba dyplomacji ze strony Rosji jest prowadzona w kierunku przywódców Europy – kontynuował Jackowski.

Jasnowidz o wystrzeleniu dwóch rakiet

Dalej było już tylko gorzej. Jasnowidz Jackowski w swojej wizji zauważył dwie rakiety, które mają zostać wystrzelone w powietrze przez Rosję. Po tym fakcie ma nastąpić w ludziach panika i okres wzmożonego strachu.

Putin czeka na sygnał, wystrzelenie dwóch rakiet w powietrze. Rakiet, które narobią dużo błysku, dużo światła, dużo strachu. Dwie rakiety. Puste, ale widoczne na niebie. Po tych dwóch błyskach zaczną się problemy z żywnością i z wieloma innymi rzeczami. Zacznie się erupcja lęku, poniesie się błyskawicznie – oznajmił jasnowidz w trakcie wizji.

Wtedy należy być już bardzo zapobiegliwym, ponieważ nas będzie zjadał strach. (…) Bedzie trzeba bardzo rozsądnie myśleć, nie można się poddać lękowi z powodu błysków. Może to jest symbolika. Rozsądek – do niego jesteśmy zobowiązani sami przed sobą i swoimi rodzinami. Mam nadzieję, że Państwo rozumieją, co mam na myśli – zakończył Krzysztof Jackowski.

patrycja markowska rozwod

Niepokojące słowa Patrycji Markowskiej. Złe wieści potwierdziły się. „Mam syna i muszę być dla niego silna”

żabka a koronawirus

Czy Żabka jest otwarta 1 listopada 2022? Dla chcących robić zakupy w święto mamy dobre wieści