w

Żaklina Ta Dinh. Kim jest tajemnicza i piękna modelka o wietnamskiej urodzie?

To wyjątkowo piękna modelka, o której ostatnio zrobiło się głośniej. Większość Polaków kojarzy ją z programu rozrywkowego „Perfect Picture”.

zaklina ta dinh wiek
Fot. Instagram / @zaklinatadinh_official

Modelka jest mamą dziewięciomiesięcznej Liyi. Choć ma za sobą okres ciąży i wychowywania dziecka, nie spowodowało to wielkich zmian w stylu życia. Mimo posiadania dziecka postanowiła być bardzo aktywna zawodowo.

Kim jest Żaklina Ta Dinh? To modelka i pracująca mama

Żaklina Ta Dinh urodziła się i wychowywała w Jeleniej Górze. Urodę odziedziczyła jednak po ojcu, który jest Wietnamczykiem. Jej partnerem jest Dominik. Para zaręczyła się się w maju 2021 roku na Majorce. Niedługo potem na świat przyszła ich córka Liya.

Nie tak dawno modelka po raz pierwszy wyjechała do Wietnamu, aby zobaczyć ten kraj na własne oczy. Wówczas nawiązała kontakty ze swoją rodziną, która tam mieszka.

Po okresie ciąży miała nadmiarowe kilogramy, ale dzięki aktywnemu stylowi życia bardzo szybko je zgubiła. Modelka nie myślała nawet o tym, aby wziąć urlop macierzyński. Niedawno modelka wzięła udział w programie rozrywkowym „Perfect Picture„. Wcześniej pojawiła się w 7. edycji „Top Model

Bez względu na wszystko, obowiązki zawodowe i domowe nie zostały przez nią w żaden sposób zaniedbane. – Starałam się. Jak byłam w ciąży, przytyłam 26 kilo i z rozmiaru XS doszłam do rozmiaru L, więc trzeba było troszeczkę czasu, żebym zgubiła tę wagę. Nie byłam codziennie na treningach, nie cisnęłam aż tak, ale gdzieś tam to zeszło – wspomina Żaklina Ta Dinh.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ŻAKLINA TẠ ĐÌNH (@zaklinatadinh_official)

Wiek, córka, wzrost

Modelka ma obecnie 28 lat. Jest zadowolona z tego, że dzięki samozaparciu i aktywności szybko udało jej się wrócić do formy, którą miała przed urodzeniem córki. Dzięki temu może poszczycić się jak dawniej szczupłą i wzbudzającą zachwyt sylwetką.

Prywatnie skupiam się na mojej córci, na moich przyjaciołach, a zawodowo – teraz właśnie byłam w Perfect Picture i generalnie cały czas działam, również na swoim Instagramie.

Obecnie Żaklina z radością i typową dla siebie energią podejmuje kolejne wyzwania zawodowe i wchodzi w kolejne projekty. Do wszystkich podchodzi z pasją i zaangażowaniem. – Nie stopowałam ani w ciąży, ani po ciąży, ani teraz. Jestem pracującą mamą. Jest ciężko, ale da się – stwierdziła modelka.

Jej życie prywatne i zawodowe można śledzić na Instagramie. Ma tam ponad 530 tys. fanów.

daja w szyje co to znaczy

Lewandowska wściekła na prezesa Kaczyńskiego. Padły gorzkie słowa. „Czuję się dotknięta”

krzysztor krawczyk grób ostatnie słowa maciej świtoński lekarz opinie

Lekarz Krzysztofa Krawczyka ujawnił jego ostatnie słowa. Padły dwa dni przed śmiercią