w ,

Natalia Kukulska w rozpaczy. Upadła na zdrowiu. „Muszę się poddać, walczyłam do końca”

Znana polska piosenkarka z powodów zdrowotnych zmuszona była do odwołania koncertu w Toruniu. Jak sama skomentowała, ma ochotę tylko płakać.

natalia kukulska mtv unplugged
Fot. Facebook / Natalia Kukulska (profil oficjalny)

Natalia Kukulska ma problemy ze zdrowiem i to do tego stopnia, że została zmuszona odwołać swój jeden z najważniejszych koncertów w Toruniu, ale też kilka innych występów. Co się dzieje z wokalistką i jak komentuje ona to, co się dzieje?

Kukulska odwołuje koncerty. Powodem stan zdrowia

Natalia Kukulska szykowała się do koncertu pożegnalnego. Nie chodzi jednak o koniec kariery, tylko zakończenie 2022 roku. To w Toruniu 17 grudnia wokalistka miała wystąpić w ramach trasy „MTV Unplugged„. Wcześniej odwołała też swój występ w Kaliszu publikując w mediach społecznościowych stosowne oświadczenie.

Z kolei 18 grudnia miała pojawić się w tym samym mieście u boku Justyny Steczkowskiej, Krzysztofa Cugowskiego, Andrzeja Piasecznego i kilku innych znanych postaci polskiej muzyki. Pod jej wpisami anulującymi koncerty pojawiły się setki wpisów z życzeniami powrotu do zdrowia.

Kochani, muszę się poddać. Walczyłam do końca. (…) Ryczeć mi się chce. ale gdy pisze tego posta (spakowana, przed przyjazdem busa z zespołem) mam 38,2 stopni C i obudził mnie potworny ból głowy, gardła i mięśni – czytamy na Facebooku Natalii Kukulskiej. Jak wynika z treści posta, uderzyła w nią „poważna grypa„.

„Tak mi przykro”. „Z wyższościami się nie dyskutuje”

Ja się kuruję i oczywiste jest, że nie dam rady wystąpić również podczas jutrzejszego Christmas time w Toruniu… tak mi przykro, ale z pewnymi wyższościami się nie dyskutuje. Jak śpiewam 'choć bym dała wszystko albo nic, ostatnie słowo ma moje przeznaczenie’ – napisała artystka na swoim profilu.

Odwołany z powodu kłopotów ze zdrowiem koncert z serii „MTV Unplugged” nie został jednak odwołany całkowicie i odbędzie się w Toruniu 8 stycznia przyszłego roku. Fani są z tego faktu zadowoleni, a my życzymy piosenkarce szybkiego powrotu do zdrowia.

mieszkanie plus

Panika w rządzie. „Sytuacja jest piekielnie trudna”. Brakuje pieniędzy, „budżet się rozleci”

zakaz wychodzenia seniorów obostrzenia dla seniorów covid nowe obostrzenia dla emerytówpl zakaz dla seniorów październik 2020 zamknięcie restauracji nowe obostrzenia lokale gastronomiczne

Emerytury będą wypłacane rzadziej niż co miesiąc? Zaskakujące plany rządu