w

Zwrot Top Secret. Jakie są zasady i w jakim terminie można zwrócić towar?

Każdy z nas wpada czasem w wir zakupów i nabywa górę ubrań. Potem może okazać się, że część z nich chcemy zwrócić. Jak to wygląda w przypadku sklepów Top Secret?

top secret zwroty opinie
Fot. materiały prasowe

Top Secret to jeden z popularniejszych sklepów odzieżowych w Polsce. Zaopatrują się w nim osoby, które cenią sobie szeroko pojęty modny look oraz wygodę. Co w przypadku, gdy stwierdzimy, że zakupiony towar jednak nie spełnia naszych oczekiwań lub po prostu rozmiar nam nie pasuje? Jak wygląda zwrot w Top Secret?

Top Secret. Zwroty w sklepie stacjonarnym

Czy w przypadku towarów kupionych w sklepie stacjonarnym Top Secret przysługuje nam prawo do zwrotu? Oczywiście, że tak! Obowiązuje nas jednak termin zwrotu, którego musimy bezwzględnie dotrzymać.

W przypadku rzeczy nieprzecenionych na ich oddanie mamy 30 dni od daty sprzedaży. W przypadku rzeczy przecenionych termin ten jest już dużo krótszy, bo wynosi jedynie 7 dni.

Trzeba również pamiętać, że aby nasz zwrot został zaakceptowany, musimy posiadać paragon, a zwracane rzeczy nie mogą nosić śladów użytkowania. Pieniądze za niechciany towar zostaną nam oddane gotówką, na kartę lub na konto bankowe. Sposób zwrotu należności jest zależny od sposobu, w jaki płaciliśmy podczas nabywania danej rzeczy.

Niektóre towary zakupione w sklepie stacjonarnym Top Secret nie podlegają zwrotom. Są to: bielizna, stroje kąpielowe oraz skarpety.

Zwrot Top Secret. Sklep internetowy

A co, jeśli nie pasują na nas ubrania kupione drogą internetową? Nie ma problemu! W takim przypadku również możliwy jest zwrot do Top Secret.

Nie musimy nawet podawać przyczyny naszej decyzji. Mamy na to 14 dni, jeśli nabyty towar był przeceniony i 30 dni, jeśli był kupowany w cenie regularnej.

Jak przebiega procedura i kto ponosi jej koszty?

Jeśli rezygnujemy z rzeczy kupionych w Top Secret możemy zwrócić je na dwa sposoby – w dowolnym sklepie stacjonarnym lub odsyłając je do punktu odbioru.

Gdy wybierzemy pierwszy sposób musimy pamiętać, aby oprócz paragonu mieć ze sobą również numer zamówienia. Jeśli zaś decydujemy się odesłać niechciany towar do punktu, musimy liczyć się z kosztami wysyłki, które pokryjemy z własnej kieszeni.

Zwrot towaru do punktu odbioru należy wysłać na adres: SPRZEDAWCA TOP SECRET FASHION STORY Sp. z o.o., ul. Żniwna 10/14, 94-250 Łódź. Ważne, aby na paczce dopisać słowo „ZWROT„.

Zwrot bez paragonu – czy jest możliwy? Co z innymi dokumentami?

Zwrot rzeczy kupionych w Top Secret wiąże się z wypełnieniem formularza odstąpienia od umowy i odesłaniem go do sklepu. Można zrobić to pocztą, faksem lub e-mailem na adres: bok@topsecret.pl.

Od chwili poinformowania sklepu o rezygnacji z towarów mamy 14 dni na ich odesłanie wraz z dowodem zakupu. Może być to paragon, faktura VAT, potwierdzenie płatności kartą lub wyciąg z konta.

Top Secret. Zwrot pieniędzy – terminy

Sklep Top Secret za zwrócone towary oddaje pieniądze w najkrótszym możliwym czasie, jednak ma na to 14 dni. Czy jest możliwe, że nie otrzymamy całości kwoty za oddane rzeczy? Tak, możemy bowiem zostać obarczeni kosztami zmniejszenia wartości towaru, jeśli korzystaliśmy z niego w nieodpowiedni sposób

W praktyce oznacza to, że sprawdzaliśmy jego charakter, cechy i funkcjonowanie w sposób wykraczający poza ten, w jaki moglibyśmy zrobić to w sklepie stacjonarnym.

miód przed snem forum

Miód przed snem – tak czy nie? Odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć…

Fatalne wieści z Białorusi. Te zdjęcia mówią wszystko. Ekspert: „Nie wygląda to dobrze…”