w ,

Nie żyje znany dziennikarz regionalnej TVP. Zmarł w szpitalu w wieku 62 lat

W wieku 62 lat zmarł dziennikarz związany z TVP Wrocław. Odszedł w szpitalu. O jego śmierci rodzina poinformowała redakcję, w której pracował.

Nie żyje dziennikarz i reżyser filmów dokumentalnych Mariusz Prasał. Miał 62 lata. Wiadomość o jego śmierci kolegom z pracy podała najpierw rodzina. Dopiero potem dowiedzieliśmy się o tym  od dziennikarzy Radia Wrocław.

Mariusz Prasał nie żyje. Miał 62 lata

Mariusz Prasał zaginął pod koniec 2022 roku. Ostatni raz jego rodzina miała z nim kontakt na początku listopada. Z kolei w poniedziałek, 9 stycznia, rodzina poinformowała redakcję, w której pracował dziennikarz, że ten zmarł w jednym z wrocławskich szpitali.

Składamy najszczersze kondolencję rodzinie Mariusza – przekazało Radio Wrocław. Zmarły był w swojej karierze zawodowej nie tylko dziennikarzem, ale też aktorem. Wcześniej pracował dla regionalnej TVP Wrocław jako lektor popularnego „Magazynu Aktualności Kulturalnych„.

Następnie prowadził teleturniej takie jak „Szóstka na szóstkę„, a później był redaktorem programu „Zielonym do góry„. Współpracował również z redakcją Radia Wrocław i miejskim aquaparkiem.  Absolwent Wydziału Aktorskiego łódzkiej filmówki. Doświadczenie zdobywał między innymi pracą w teatrze.

Sporadycznie jako aktor pojawiał się w różnych rolach, w tym w popularnym serialu TVP „Pierwsza Miłość„.

morawiecki obostrzenia obowiązkowe szczepienia

Ostre słowa premiera Morawieckiego. Ostrzeżenie dla Polski. „To jak dolewanie oliwy do ognia”

beniamin gawliński wiek kariera partnerka

Beniamin Gawliński. Kim jest syn lidera zespołu Wilki i czym się zajmuje zawodowo i prywatnie?