w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Coming out kolejnego znanego polityka Lewicy. „Jestem gejem i jestem z tego dumny”

Coraz więcej osób związanych z polityka ujawnia oficjalnie, że nie są heteroseksualni. Mamy na scenie politycznej kolejny coming out. O kim mowa?

patryk kwiatowski lewica

To już kolejny polityk, który ogłosił światu, że jest homoseksualistą. Wcześniej otwarcie o swojej orientacji seksualnej mówił lider Wiosny Robert Biedroń oraz jego przyjaciele z Lewicy – Paweł Rabiej i partner Biedronia Krzysztof Śmiszek. Dziś mamy kolejny coming out w polskiej polityce.

Poseł Lewicy jest gejem. „Jestem z tego dumny”

Kolejny polityk oznajmił światu, że jest gejem. Napisał to na Twitterze wrzucając jednocześnie grafikę przedstawiającą tęczową flagę. Oto oficjalnie potwierdzenie – na polskiej scenie politycznej mamy kolejnego nieheteroseksualnego polityka. Jest nim Patryk Kwiatkowski popularna postać w lewicowej ekipie z Gdańska.

Kwiatkowski od pewnego czasu koordynuje prace tak zwanej Tęczowej Wiosny na północy kraju. To również oddany aktywista działający na rzecz osób ze środowisk LGBT. Doskonale zna się w Robertem Biedroniem, liderem Wiosny.

Patryk Kwiatkowski zaznaczył się także w walce o prawa kobiet i działa mocno na rzecz dobra Gdańska. Jest też współpracownikiem posłanki Lewicy Beaty Maciejewskiej. Ostatnio widziano go też w obecności innego polityka Lewicy – Krzysztofa Gawkowskiego.

Kim jest Patryk Kwiatkowski?

Patryk Kwiatkowski ma jasno zdeklarowane poglądy na świat. Uważa, że w Polsce należy wprowadzić małżeństwa par homoseksualnych i walczyć o prawa kobiet, bo – jak sam przyznał – „Lewica jest kobietą„.

Pod swoim wpisem na Twitterze polityk został zapytany, czy poza tym, że jest gejem, ma jakieś osiągnięcia, z których może być dumny. Odpowiedział internaucie, że owszem – zna trzy języki i ma dobrze płatną pracę.

lewandowski autograf maticzeka

Lewandowski wściekł się na kibica. Filmik ma już 2 mln odsłon. Poszło o autograf

wróżbita maciej 2022

Znany polski wróżbita w rozsypce! Nawet on nie przewidział tego, co się właśnie stało